T 3.03.2021.

F-1 komandu "Mercedes" arī turpmākos trīs gadus vadīs pazīstamais Volfs

Luiss Hamiltons un Toto Volfs

FOTO: EPA/Scanpix

Pirmās formulas (F-1) apritē labi zināmais speciālists Toto Volfs parakstījis jaunu trīs gadu līgumu ar savu līdzšinējo komandu "Mercedes", piektdien ziņo vienība.

"Mercedes" publicētajā paziņojumā teikts, ka komanda nākamos trīs gadus turpinās strādāt Volfa vadībā, kuram uzticēti direktora pienākumi.

Iepriekš autosporta pazinēji mēļoja, ka Volfs vairs neturpinās darbu F-1. Tāpat klīda baumas, ka viņš varētu pievienoties "Aston Martin" komandai, kurā viņam pieder akcijas. Viņš pats gan šīs runas noliedza.

Tāpat "Mercedes" paziņoja, ka tās akciju turētāji Volfs, autobūves kompānija "Daimler" un Lielbritānijas uzņēmums "Ineos" tikuši pie vienāda skaita akciju daļām.

"Kopā esam izgājuši cauri ļoti daudzām lietām, tāpēc nevaru iedomāties sevi strādājam ārpus šīs lieliskās vienības. Priecājos, ka varu turpināt savu darbu tieši šajā komandā," pauda Volfs.

"Ineos", kas pieder britu miljardierim Džimam Retklifam, pēdējos gados aktīvi ieguldījusi naudas līdzekļus futbolā, vieglatlētikā, riteņbraukšanā, kā arī burāšanā.

"Mercedes" pēdējās septiņās sezonās uzvarējusi Konstruktora kausa ieskaitē, kā arī tās braucēji bijuši nepārspēti F-1 seriālā. 

Savukārt ceturtdien komanda savā "Twitter" kontā publicēja mīklainu ierakstu, kurā pievienotas emocijzīmes ar pildspalvu un papīru. Tāpat ierakstu papildinājis teksts, ka drīzumā gaidāmi jaunumi saistībā ar jauna līguma parakstīšanu.

Tas ļauj domāt, ka komanda drīzumā atjaunos līgumu ar septiņkārtējo pasaules čempionu F-1 ieskaitē Lūisu Hamiltonu, kurš savos sociālajos tīklos norādījis, ka vēlas turpināt pārstāvēt "Mercedes".

Hamiltons "Mercedes" komandā startē jau kopš 2013.gada.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Redaktors iesaka