P 8.03.2021.

"Rimi" veikaliem pirmssvētku periodā tiek pagarināts darba laiks

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Paula Čurkste/LETA

Lai mazinātu cilvēku pulcēšanos veikalos pirmssvētku laikā, "Rimi" pagarinās darba laiku par vienu stundu vairākos "Rimi" veikalos, aģentūru LETA informēja "Rimi Latvia" pārstāvji.

Lai neveicinātu pircēju pulcēšanos, iepērkot nepieciešamās preces svētku galdam, "Rimi" veikali pagarina darba laiku 23.decembrī, 29.decembrī un 30.decembrī par vienu stundu, tādejādi veikalu darba laiks būs līdz plkst.23. Aktuālā informācija par veikalu darba laiku ir pieejama "Rimi" mājaslapā.

Visos "Rimi" veikalos ir samazināts arī iepirkumu grozu un ratu skaits, lai tas atbilstu pieļaujamam pircēju skaitam. Informācija par pieļaujamo cilvēku skaitu ir pie veikala ieejas. Ja pie veikala ieejas nav pieejami brīvi iepirkumu grozi vai rati, nākamie pircēji veikalā nedrīkst ieiet.

No 19.decembra, respektējot valdības lēmumu, uz veikalu var doties viena persona, izņemot personas, kam nepieciešama asistenta palīdzība, un bērnus līdz 12 gadu vecumam, ar kuriem var būt kopā viena pilngadīga persona. Veikala un apsardzes darbiniekiem ir tiesības kontrolēt noteikumu ievērošanu un gadījumos, ja noteikums tiek pārkāpts, personas veikalā neielaist. Tāpat "Rimi" aicina uz veikalu doties ar iepirkumu sarakstu, lai samazinātu uzturēšanās laiku veikalā.

Pircēji bez sejas maskām vai neatbilstošā veidā lietotām maskām - neaizsedzot muti un degunu, veikalā netiek ielaisti un apkalpoti. Jau no 3.decembra visos "Rimi" veikalos vienam apmeklētājam tiek nodrošināta 15 kvadrātmetru platība un veikalā atrodas ne vairāk kā 20% no maksimāli iespējamā cilvēku skaita.

Apmeklējot tirdzniecības vietas, papildus mutes un deguna aizsegam, pircējiem jālieto dezinfekcijas līdzekļi, jāievēro divu m distance no citiem apmeklētājiem un darbiniekiem, pēc iespējas veikalu jāapmeklē laikā, kad ir mazāka cilvēku plūsma.

Jau vēstīts, ka "Rimi Latvia" pērn strādāja ar 917,201 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 2,6% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās par 26,8% un bija 33,16 miljoni eiro. Kompānija reģistrēta 1992.gada janvārī, un tās pamatkapitāls ir pieci miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētais uzņēmums "Rimi Baltic".