VIDEO ⟩ Noslēdzies labdarības maratons "Dod pieci!". Saziedoti 402 065 eiro

CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Labdarības maratonā "Dod pieci!" praktiskas palīdzības sniegšanai no vardarbības ģimenē cietušajiem saziedoti 402 065 eiro, trešdienas vakarā paziņoja akcijas rīkotāji.

Noslēgums | Dod pieci! 2020

Pēc 152 stundām no #DodPieci stikla studijas iznāk Toms Grēviņš, Elīna Baltskara, Magnuss Eriņš un paziņo #DodPieci2020 saziedoto summu. #VardarbībaĢimenē #PalīdziIzrauties

Posted by Apollo.lv on Trešdiena, 2020. gada 23. decembris

Rīkotāji arī informē, ka līdz maratona noslēguma dienas vakaram saņemti jau 73 palīdzības lūgumi. Galvenokārt lūdz psiholoģisko atbalstu, taču ir arī trīs neatliekami palīdzības gadījumi - pagaidu mitekļa nodrošināšana un palīdzība ar pirmās nepieciešamības precēm, kā arī transports izbēgšanai.

Labdarības maratonu atklāja 17.decembrī, tam noslēdzoties šovakar. Stikla studijā Rīgā, Doma laukumā šajā laikā darbojās "LR 5 - Pieci.lv" dīdžeji - Toms Grēviņš, Magnuss Eriņš un Elīna Baltskara, lai sešu diennakšu garumā tiešraidē atskaņotu tikai par ziedojumiem izvēlētas dziesmas.

Latvijas Radio pārstāve Daiga Konošonoka iepriekš skaidroja, ka ar sabiedrības ziedojumu atbalstu tiks izveidots ātrās reaģēšanas jeb krīzes fonds, kas sniegs tiešu palīdzību vardarbības upuriem neatliekamu situāciju risināšanai.

"Ziedot.lv", sadarbībā ar nevalstiskām organizācijām Latvijā, nodrošinās atbalstu, lai par ziedotajiem līdzekļiem cietušie saņemtu steidzami nepieciešamu palīdzību īslaicīgai pajumtei, medicīniskai palīdzībai, ekspertīžu apmaksai, ēdienam, transportam, mentoram un citām vajadzībām. Labdarības maratona partneri būs ikviena biedrība, organizācija, sociālais dienests vai policija, kas palīdz vardarbības upuriem.

Palīdzības saņemšanas pieteikuma anketu jau patlaban var aizpildīt mājaslapā "dodpieci.lv", stāstīja Konošonoka.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu