Rīgā svētku brīvdienās sabiedriskais transports nebūs bez maksas

Trolejbuss sniegputeņa laikā.

FOTO: Ieva Lūka/LETA

Vecgada dienā un 1. janvārī būs izmaiņas sabiedriskā transporta, pašvaldības autostāvvietu un klientu apkalpošanas centru darbā, turklāt šajās dienās sabiedriskais transports nebūs bez maksas, aģentūru LETA informēja Rīgas dome.

Saistībā ar Covid-19 izplatību un valstī ieviestajiem ierobežojošajiem pasākumiem 31.decembrī un 1.janvārī sabiedrisko transportu Rīgā nevarēs izmantot bez maksas, kā tas bijis iepriekš.

Rīgā Jaunā gada sagaidīšanu atzīmēs bez ierastajiem masu pasākumiem, tostarp bez tradicionālās svētku uguņošanas. Ņemot vērā, ka pasažieru plūsma sabiedriskajā transportā ir samazinājusies un sagaidāms pasažieru plūsmas kritums gada nogalē, 31.decembrī un 1.janvārī autobusi, trolejbusi un tramvaji brauks pēc brīvdienu grafika.

Pasažieriem, kuri ir iegādājušies biļetes darba dienām, dome lūdz ievērot, ka 31.decembrī un 1.janvārī biļetes, kas paredzētas darba dienām, nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā.

Vecgada un Jaungada dienā 300.maršruta ekspresbusi kursēs pēc brīvdienu grafika. Citu maršrutu ekspresbusi svētku laikā nekursēs.

30.decembrī klientu apkalpošanas centra Brīvības ielā 49/53 darba laiks būs no plkst. 8 līdz plkst.17, pārējie klientu apkalpošanas centri strādās kā ierasts darba dienās - līdz plkst.19.

"Rīgas satiksmes" klientu apkalpošanas centros klienti tiek apkalpoti pēc iepriekšēja pieraksta. Pierakstīties klientu centra apmeklējumam iespējams gan pa informatīvo tālruni 20361862, gan mājas lapā.

31.decembrī un 1.janvārī visi klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Sestdien, 2.janvārī, un svētdien, 3.janvārī, klientu apkalpošanas centra Spīķeru ielā 1 darba laiks būs no plkst.10 līdz plkst.16, pārējie klientu apkalpošanas centri būs slēgti.

Rīgas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo "Rīgas satiksme", 31.decembrī un 1.janvārī varēs izmantot bez maksas, izņemot apakšzemes stāvvietu Krišjāņa Valdemāra ielā 5a - tur par autostāvvietu būs jāmaksā atbilstoši spēkā esošajiem tarifiem.

Plašāku informāciju par "Rīgas satiksmes" piedāvātajiem pakalpojumiem, maršrutu sarakstiem, biļešu veidiem un citiem jaunumiem var saņemt interneta mājaslapā www.rigassatiksme.lv vai sociālā tīkla platformās.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!