"Pasažieru vilciens" komandantstundas laikā kustības sarakstu nemainīs

Notiek AS "Pasažieru vilciens" modernizētā dīzeļvilciena demonstrācijas pasākums Rīgas Centrālajā dzelzceļa stacijā. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Austra Helēna Žaggere/LETA

AS "Pasažieru vilciens" komandantstundas laikā kustības sarakstu nemainīs, un vilcieni kursēs atbilstoši ierastajam un svētku grafikam, paziņojis uzņēmums.

Vienlaikus "Pasažieru vilciens" lūdz ņemt vērā, ka komandantstundas laikā dzīvesvietas pamešana pieļaujama tikai īpaši neatliekamos gadījumos.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets trešdien lēma jau trešdienas vakarā Latvijā ieviest komandantstundu, kas būs spēkā Jaungada svētku laikā.

No valdības lemtā izriet, ka visiem Latvijas iedzīvotājiem no trešdienas vakara līdz 4.janvārim, kā arī 8. un 9.janvārī laikā no plkst.22 līdz plkst.5 būs jāuzturas savā dzīvesvietā.

Atbilstoši valdības lēmumam valstī noteiktās komandantstundas laikā drīkstēs kursēt sabiedriskais transports. Tāpat komandantstundas laikā būs ļauts izmantot taksometra pakalpojumus - šo pakalpojumu varēs izmantot, lai dotos uz darbu vai no tā, atgrieztos dzīvesvietā, dotos uz diennakts aptieku, ārstniecības iestādi vai veterinārmedicīnas iestādi vai no tās.

Valdība arī lēma līdz 7.februārim pagarināt valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, kas ir spēkā kopš 9.novembra.