Kalniņam "sausā" spēle uzvarā pret "Soči"

Jānis Kalniņš
Jānis Kalniņš Foto: DINAMO RIGA

Vārtsargs Jānis Kalniņš otrdien Kontinentālajā hokeja līgās (KHL) nosargāja savus vārtus neskartus un palīdzēja Helsinku "Jokerit" izcīnīt drošu uzvaru pār "Soči" vienību.

"Jokerit" viesos ar 5:0 (0:0, 3:0, 2:0) uzvarēja "Soči", izcīnot jau ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs.

Kalniņš Somijas kluba vārtos atvairīja visus 19 metienus. Vārtsargs šosezon laukumā devies 18 spēlēs, no kurām trijās palicis nepārspēts.

Niklass Jensens Helsinku komandā izcēlās ar diviem vārtiem.

Tikmēr citā spēlē Boba Hārtlija vadībā Omskas "Avangard" viesos ar 6:5 (2:2, 1:0, 2:3, 1:0) papildlaikā uzvarēja Ufas "Salavat Julajev".

Uzvaru Hārtlija vadītajai komandai papildlaika ceturtajā minūtē izrāva Jirži Sekāčs, kurš realizēja skaitlisko vairākumu. Mājiniekiem sasniegt papildlaiku trešā perioda pēdējā minūtē palīdzēja Markusa Grandlunda precīzais raidījums.

Olivers Kaski "Avangard" rindās iekrāja divus "golus", kamēr Sekāčs, Iļja Kovaļčuks un Kirils Semjonovs nopelnīja 1+1. Divas rezultatīvas piespēles Alekseja Jemeļina rēķinā

Ufas klubā Grandlundam divi vārti, Filipam Larsenam divas piespēles, bet Mihails Naumenkovs iemeta vienu "golu" un divreiz rezultatīvi piespēlēja.

Austrumu konferencē "Avangard" ar 58 punktiem 42 spēlēs ieņem otro vietu, kamēr Rietumos "Jokerit" ar 48 punktiem 38 mačos ierindojas piektajā pozīcijā.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.