HK "Rīga" izcīna uzvaru MHL spēlē

HK "Rīga" hokejisti

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda "Rīga" otrdien atbildes spēlē pārliecinoši uzvarēja Tulas "Akademija Mihailova" hokejistus.

"Rīga" mājās ar 6:2 (1:1, 4:1, 1:0) uzvarēja "Akademija Mihailova", kas dienu iepriekš savstarpējā duelī izcīnīja uzvaru.

Mājinieki atbildes spēli iesāka krietni apņēmīgāk nekā dienu iepriekš, kas arī nesa augļus, jo vadības grožus izdevās iegūt jau piektajā minūtē. Pretinieku vārtsargu pārspēja Rūdolfs Polcs, taču deviņas minūtes vēlāk Antons Daņilovs izrēķinājās ar Artūru Brikmani un vārtu priekšā piespēlēja komanda kapteinim Daniilam Anopam, kurš panāca 1:1.

Perioda izskaņā rīdzinieki uzbrukumā nopelnīja divus noraidījumus, kurus vārtu guvumā Anops pārvērta otrās trešdaļas pirmajā minūtē. Turpinājumā spēles grožus savās rokās pārņēma rīdzinieki. Antons Siņegubovs ceturtajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, nepilnu minūti vēlāk ar metienu no zilās līnijas precīzs bija Brikmanis, bet vēl vienu vairākumu 11.minūtē realizēja Mikus Mintautišķis. Līdz 40.minūtes beigām Patriks Zabusovs pārsvaru palielināja līdz trim vārtiem.

Noslēdzošās trešdaļas sākumā Zabusovs aizsarga aizsegā ar metienu vārtu labajā augšējā stūrī panāca 6:2. Divu vārtu autors nepilnas trīs minūtes līdz mača beigām piedzīvoja neveiksmīgu kritienu un priekšlaicīgi pameta laukumu.

Zīmīgi, ka dienu iepriekš Tulas komanda svinēja uzvaru ar 4:1, kamēr "Rīgas" komandā vienīgos vārtus guva Zabusovs.

"Rīga" ar 35 punktiem 36 spēlēs Rietumu konferencē ieņem 11.vietu, bet izslēgšanas spēļu zonas pēdējā pozīcijā - astotajā - esošā Mitišču "Atlant" 43 mačos tikusi pie 49 punktiem.

Rīgas komandai 12 mājas spēļu sērija ilgs līdz 14.janvārim.

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".