VARAM informācijai turpmāk var sekot līdzi arī platformā "Telegram"

Telefons. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Pixabay

Šonedēļ sācis darboties Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) oficiālais kanāls platformā "Telegram", sniedzot iespēju ministrijas aktualitātēm sekot līdzi arī šajā vietnē.

Kā skaidro VARAM Sabiedrisko attiecību nodaļa, ministrijas atbildībā esošie jautājumi skar plašu Latvijas iedzīvotāju loku, tādēļ ministrija vēlas izmantot tādus komunikācijas rīkus, lai informācija par VARAM darbu būtu ērti pieejama dažādām auditorijām.

Līdz šim ministrs un VARAM komunicēja "Facebook", "Instagram" un "Twitter" vietnēs.

"Ministrija ik dienu risina virkni sabiedrībai nozīmīgu jautājumu un par pieņemtajiem lēmumiem, kā arī ministrijas virzītajām reformām esam mērķtiecīgi informējuši sabiedrību, cenšoties aptvert pēc iespējas plašāku auditoriju, lai vairotu gan izpratni, gan stiprinātu sabiedrības uzticību valsts pārvaldes darbam kopumā. Tāpat ir svarīgi saņemt vērtīgus komentārus," pauž vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Artūrs Toms Plešs (AP).

Kā norāda VARAM, "Telegram" ir ziņapmaiņas serviss, kas līdztekus citām vietnēm viedtālrunī piedāvā personalizēt lietotāja ziņu lenti un iegūt informāciju no sev tīkamiem avotiem vienkopus.

Lai sekotu ministrijas kanālam, nepieciešams lejuplādēt "Telegram" vietni viedtālrunī un pievienoties kanālam: "

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!