Sv, 2.10.2022.

Jauns skandāls: pret Didrihsoni uzrakstīts iesniegums policijā par ierobežojumu pārkāpšanu. Influencere vaino kādreizējo šovu zvaigzni

Apollo.lv
Jauns skandāls: pret Didrihsoni uzrakstīts iesniegums policijā par ierobežojumu pārkāpšanu. Influencere vaino kādreizējo šovu zvaigzni
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 10
Foto: instagram/didrihsoonee

Jūlija sākumā plašu rezonansi izpelnījās influenceres un uzņēmējas Elīnas Didrihsones apģērbu veikals "Butterfly", kas nonāca arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PATC) redzeslokā. Nu Didrihsone ierauta jaunā notikumu mutulī, ko izklāstīja savos sociālajos tīklos.

Viņa vietnē "Instagram" ceturtdienas vakarā dalījās ar vairākiem video, kuros pastāstīja par situāciju, ar kuru nupat saskārusies. 

"Tu taču esi viena nelaimīga skuķene, Un galvenais, katru reizi tu pakās. [..] Es zinu savas ikdienas gaitas, es zinu, ko es daru, un mani darbi vienmēr liecinās par mani, bet kādi darbi ir šim cilvēkam, liecina, kāds ir šis cilvēks. Jūs zināt, ka Miljone, vai ne? Un, lai vai cik man būtu heiteri, viņa joprojām nav nomierinājusies. 

Iedomājieties, šodien atbrauca pie manas mammas policija ar jautājumu, vai tā ir taisnība, ka es savu Jauno gadu pavadīju pie saviem vecākiem.

Pirmkārt, tu pat neesi noskaidrojusi - tā ir mana deklarētā adrese! Es tur esmu deklarējusies, tā ir mana dzīvesvieta. Es pēc likuma pat drīkstēju tur atrasties. 

Trakākais ir tas, ka pat menti pasmējās par tevi, uzzinot šo informāciju," apgalvoja Didrihsone. 

Par personu, kas policijā vērsusies pret influenceri, it kā esot pastāstījuši paši likumsargi. 

Didrihsone apgalvoja, ka persona nosūtījusi arī foto, kur viņa redzama kopā ar savu mammu svētku laikā mīļi apskāvušās, influencerei uz to reaģējot: "Bet vai tad ar likumu ir aizliegts būt sniegā?!"

Viņa gan nenoliedza, ka svētku laikā patiešām apciemojusi savu mammu. Tāpat viņa ir atklājusi un parādījusi, ka dzīvo kopā ar savu vīru dzīvoklī Rīgā, kas nozīmē, ka viņas vecāki ir no citas mājsaimniecības un influencere pie viņiem nedrīkstēja ciemoties.

Atgādinām, ka apsūdzētajai, kādreizējai šovu zvaigznei Kristīnei Miljonei (šovā "Okartes skatuve" pieteica sevi kā Crystal) jau iepriekš bija publisks konflikts ar Didrihsoni - viņa vietnē "Facebook" pērnā gada 2. jūlijā publiskoja ierakstu, kurā salīdzina "Butterfly" apģērbu sortimentu ar populārajā Ķīnas internetveikalā "AliExpress" pieejamajām precēm. Sieviete dalījusies ar "Butterfly" un "AliExpress" publiskotajiem foto, apgalvojot, ka tie ir vieni un tie paši apģērbi. 

Miljones ieraksts, kas sākotnēji vērsa uzmanību tikai uz iespējamo faktu par to, ka "Butterfly" piedāvā Ķīnā ražotas preces, izvērtās plašumā, un pircējas atklāja vēl citus pieredzes stāstus.

Uz šā brīža apsūdzībām nekavējoties reaģēja arī Miljone, noliedzot, ka būtu vērsusies policijā pret influenceri. 

"Atkal drāma, kur kāds manā vārdā uzdarbojas. Liels paldies, lai kurš to būtu darījis. Un tu, Elīna, man šķiet, gūsti baudu no šī haipa. Neaizmirsti, ka policija pasmējās arī par tavu iesniegumu."

Tāpat Miljone norādīja, ka arī ar viņu ir sazinājies policijas pārstāvis, kurš skaidroja, ka likumsargi nedrīkst sniegt informāciju par to, kurš pret konkrēto personu vērsies ar iesniegumu policijā. 

"Spriediet pašas, kura melo!" norādīja kādreizējā šovu zvaigzne. 

Pēc tam Didrihsone vairākus video izdzēsa, taču Miljone turpināja censties pierādīt savu taisnību, rakstot: "Kas citam bedri rok, pats tajā iekrīt."

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu