T 3.03.2021.

Zināms jaunās F-1 sezonas sākuma laiks un vieta

epa08867048 British Formula One driver George Russell of Mercedes-AMG Petronas (front) in action during the 2020 Formula One Sakhir Grand Prix at Bahrain International Circuit near Manama, Bahrain, 06 December 2020. EPA/Kamran Jebreili / Pool

FOTO: EPA/Scanpix

2021.gada Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezonas sākums paredzēts 28.martā Bahreinā, kļuvis zināms pēc tam, kad Austrālijas posms pārcelts uz sezonas beigu daļu.

Jaunajai sezonai bija jāsākas 21.martā Melburnā ar Austrālijas "Grand Prix", taču tagad šis posms provizoriski pārcelts uz 21.novembri.

Šī iemesla dēļ sezonas sākums iecerēts nedēļu vēlāk ar posmu Bahreinā. No iepriekš apstiprinātā kalendāra izņemts arī Ķīnas posms, kas no 11.aprīļa pārcelts uz nenoteiktu laiku.

Tā vietā 18.aprīlī apstiprināta posma norise Imolas trasē Itālijā.

Iepriekšējā sezonā posms Austrālijā tika atcelts neilgi pirms pirmajiem treniņbraucieniem. Posms Melburnā, tāpat kā daudzi citi etapi, tajā skaitā slavenais Monako "Grand Prix", 2020.gada sezonā netika aizvadīti.

Pērn seriālā notika 17 posmi, kas lielākoties noritēja bez skatītāju klātbūtnes, bet 2021.gadā F-1 mērķis ir atgriezt līdzjutējus tribīnēs.

Plānots, ka šajā sezonā tiks aizvadīti 23 posmi.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Redaktors iesaka