Sv 24.01.2021.

Bertāna pārstāvētās "Wizards" nākamā spēle Covid-19 dēļ tiek pārcelta

Vašingtonas "Wizards" spēlētāji un treneru korpuss

FOTO: Reuters/ScanPix

Gaidāmais Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mačs starp Vašingtonas "Wizards" un Jūtas "Jazz" ticis pārcelts Covid-19 dēļ, vēsta līga.

Covid-19 dēļ atcelto spēļu skaits NBA ar katru dienu arvien palielinās. Iepriekš laukumā nepietiekama spēlētāju skaita dēļ jau nevarēja doties viena no latviešu pārstāvētajām komandām - Dalasas "Mavericks". Nu līdzīgs liktenis piemeklējis arī Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvēto Vašingtonas "Wizards".

Līgas ziņojumā skaidrots, ka gaidāmais mačs nenotiks, jo "Wizards" vienība nespēj spēlei pieteikt vismaz astoņus basketbolistus.

"Ņemot vērā kontaktpersonu izmeklēšanu "Wizards" sastāvā, komandai nav līgas noteikumos pieprasīto astoņu spēlētāju, lai rīt aizvadītu spēli pret "Jazz"," rakstīts līgas paziņojumā.

"Wizards" savā "Twitter" kontā atklāja, ka viņu rindās ar Covid-19 inficējušies divi basketbolisti, bet spēlētāju vārdi netiek atklāti. Vašingtonas vienības sastāvu jau iepriekš saīsināja Tomasa Braienta krustenisko saišu plīsums, kas nozīmē, ka centra spēlētājs šosezon laukumā vairs nedosies.

"Wizards" šosezon ar 11 spēlēs izcīnītām trim uzvarām ieņem 13. vietu Austrumu konferencē.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Redaktors iesaka