O 26.01.2021.

Pārcelta arī nākamā "Wizards" spēle

Dāvis Bertāns

FOTO: EPA/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandai Vašingtonas "Wizards" aizvien nav izdevies noskaidrot, kuri basketbolisti bijuši kontaktā ar Covid-19 saslimušu personu, tāpēc nolemts pārcelt piektdien paredzēto spēli pret Detroitas "Pistons", ziņo līga.

Šī paša iemesla dēļ Dāvja Bertāna un Anžeja Pasečņika pārstāvētā "Wizards" trešdien neaizvadīja maču ar Jūtas "Jazz". Kopumā trešdien nenotika trīs no desmit paredzētajām spēlēm.

Zināms, ka Vašingtonas klubā aizvien noris iekšējās ķēdes izmeklēšana, tāpēc sastāvam nav iespējams pieteikt astoņus spēlētājus. Pirmdien "Wizards" tikās ar Fīniksas "Suns", kas trešdien paziņoja, ka drošības labad neaizvadīs spēli ar Atlantas "Hawks".

Tāpat "Suns" laukumā nedosies arī piektdien, kad bija plānota spēle pret Goldensteitas "Warriors".

Sākoties NBA jaunās sezonas ceturtajai nedēļai, kopumā jau atceltas deviņas spēles.

Trešdien NBA paziņoja, kopš 6.janvāra 497 spēlētājiem veikti Covid-19 testi, no kuriem 16 uzrādījuši pozitīvu rezultātu. 

Otrdien līgas vadība un spēlētāju asociācija (NBPA) vienojās par striktākiem Covid-19 ierobežošanas noteikumiem. Turpmākās divas nedēļas visi spēlētāji un treneri lūgti atrasties savās dzīvesvietās, ja komanda ir atgriezusies mājās. Šie noteikumi neattiecas uz komandas rīkotajiem pasākumiem.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Līga sezonu sākusi bez skatītāju klātbūtnes arēnās, jo koronavīrusa ierobežojumi aizliedz lielākas publiskas pulcēšanās telpās.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Redaktors iesaka