"Trail Blazers" centrs atkal iedzīvojies nopietnā savainojumā

Jusufs Nurkičs
Jusufs Nurkičs Foto: AP/ Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Portlendas "Trail Blazers" centra spēlētājs Jusufs Nurkičs ceturtdienas spēlē lauzis labās rokas plaukstas kaulu, ziņo līga.

"Trail Blazers" ceturtdien mājās ar 87:111 piekāpās Indiānas "Pacers", bet spēli priekšlaicīgi trešajā ceturtdaļā pameta Nurkičs.

Vienā no epizodēm zem pretinieku groza Nurkičs pēc cīņas pēkšņi saļima un cieši satvēra labās rokas plaukstas locītavu. Neilgi pēc tam minūtes pārtraukuma laikā Nurkičs devās uz ģērbtuvēm un laukumā vairs neatgriezās.

Šosezon basketbolists vidēji spēlē izcēlies ar 10,3 punktiem un 7,6 atlēkušajām bumbām.

Nurkičs 2019.gada martā salauza kreiso kāju, kas viņam liedza piedalīties aizvadītās sezonas sākuma daļā. Pēc sezonas pārtraukuma, kas martā sākās Covid-19 izplatības dēļ, Nurkičs kopā ar komandu devās uz Orlando, lai piedalītos izšķirošajos mačos.

Decembrī potītes operācija tika veikta citam Portlendas kluba spēlētājam Zekam Kolinsam.

"Trail Blazers" vēl nav informējusi, kad Nurkičs vai Kolinss varētu atgriezties laukumā.

Portlendas komanda šosezon 12 spēlēs izcīnījusi septiņas uzvaras un Rietumu konferencē ierindojas sestajā pozīcijā.

NBA pamatturnīrā plānots aizvadīt 72 spēles, kas ir par desmit mazāk, nekā ierasts.

Līga sezonu sākusi bez skatītāju klātbūtnes arēnās, jo koronavīrusa ierobežojumi aizliedz lielākas publiskas pulcēšanās telpās.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!