Pk 26.02.2021.

Jauniešu ballīte ar bēdīgām sekām - Liepājā iereibusi meitene bēgot no policijas izlec pa otrā stāva logu un gūst smagas traumas

NMPD automašīna.

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Šonedēļ Liepājā reibumā esoša meitene guvusi traumas, bailēs no policijas mēģinot izkļūt no dzīvokļa pa otrā stāva logu, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā.

12.janvārī īsi pirms pusnakts policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no dzīvokļiem Celtnieku ielā notiekot trokšņošana, kas traucē pārējiem iedzīvotājiem naktsmieru.

Ierodoties notikuma vietā, vadoties no dzirdamajiem trokšņiem, tika noskaidrots, kurā dzīvoklī notiek trokšņošana. Tika noskaidrots arī tas, ka dzīvoklis tiek izīrēts īstermiņā, skaidro pašvaldības policijā.

Pie policijas darbiniekiem vērsās kāda persona, kura paskaidroja, ka esot redzējusi, kā pa dzīvokļa logu esot izkritusi kāda meitene. Pārbaudot informāciju, fakts apstiprinājās. Tika ievērotas divas personas, no kurām viena gulēja uz zemes, bet otra centās sniegt palīdzību.

Uz notikuma vietu tika izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) darbinieki un līdz viņu ierašanās brīdim, pašvaldības policisti sniedza cietušajai jaunietei pirmo palīdzību.

Pēc meitenes nodošanas mediķiem, turpinot noskaidrot lietas apstākļus, atklājās, ka nepilngadīgā meitene neesot vēlējusies nepatikšanas, jo bija reibuma stāvoklī, un centusies izkāpt pa otrā stāva logu.

Piesaistot VP darbiniekus, tika iekļūts dzīvoklī un noskaidrojās, ka tajā pulcējās desmit jaunieši, lai svinētu drauga dzimšanas dienu.

Kā aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, VP par notikušo tika sākti administratīvo pārkāpumu procesi par ārkārtējās situācijas laikā esošo noteikumu pārkāpšanu, proti, pulcēšanos, kā arī par to, ka nepilngadīgas personas atradās alkohola reibumā.

Pēc Šeršņovas teiktā, pasākumā atradās desmit personas, no kurām puse bija pilngadīgi. Pašlaik personām, kuras bija pilngadīgas, jau ir piemērots sods administratīvo pārkāpumu lietās - 200 eiro par pulcēšanos ierobežojumu neievērošanu.

Savukārt par negadījumu, kad jauniete, izkrītot pa logu, guva traumas, ir sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 23.nodaļas "Noziedzīgi nodarījumi pret personas veselību".

Aktuālākās ziņas