O 2.03.2021.

Murjāņu sporta ģimnāzijā atklāti divi Covid-19 gadījumi. Skolas direktora pienākumu izpildītājs skaidro situāciju

Murjāņu sporta ģimnāzijas rekonstruētās sporta halles plāksne.

FOTO: Ieva Čīka/LETA

Otrdien, 19. janvārī, kāds portāla "Apollo" lasītājs pavēstīja, ka Murjāņu sporta ģimnāzijā (MSĢ) esot noticis Covid-19 uzliesmojums. Portāls "Apollo" sazinājās ar MSĢ direktora pienākumu izpildītāju Sergeju Čeveru, lai noskaidrotu situācijas nopietnību.

Lasītājs norādīja, ka MSĢ skolēni dzīvojot karantīnā skolā un regulāri notiekot viņu testēšana.

Portāls "Apollo" sazinājās ar Čeveru, kurš norādīja, ka skolēnu testēšana patiešām notiekot, taču tie tiekot veikti tāpēc, ka pēc Ministru kabineta noteikumiem MSĢ ir atļauts veikt treniņus klātienē, ja testi uzrāda negatīvu rezultātu.

"Ja bērni jūtās slikti, tad nekavējoties veicam testus. Principā, testēšana notiek regulāri," norādīja Čevers.

Viņš atklāja, ka pašlaik tiek gaidīti testu rezultāti. "Ja ir aizdomas par inficēšanos ar Covid-19, tie bērni tiek sūtīti veikt testus uz Centrālo laboratoriju."

Čevers sacīja, ka vakar, 18. janvārī, tika apstiprināts viens pozitīvs Covid-19 gadījums, bet šodien tika atklāts vēl viens pozitīvs gadījums.

"Ņemot vērā vīrusa inkubācijas perioda ilgumu, esam pārbaudījuši arī visu skolas personālu. Tiek testēti visi bērni, kuri ierodas MSĢ," stāstīja Čevers.

Viņš atklāja, ka viena bērna tēvam esot bijis pozitīvs Covid-19 tests. "Viņš arī uzreiz piezvanīja un mēs noreaģējām nekavējoties - bērnam tika veikts tests, kas arī uzrādīja pozitīvu rezultātu."

Čevers noradīja, ka šis konkrētais bērns atrodas savā dzīvesvietā un ir ģimenes ārsta uzraudzībā.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Aktuālākās ziņas