P 10.05.2021.

Mairis Briedis atklāj, ka pārcietis inficēšanos ar Covid-19 un nosauc nākamās cīņas aptuveno laiku

Mairis Briedis

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis sarunā ar cīņu sporta mediju "The Ring" atklāja, ka aizvadītā gada izskaņā ir pārcietis inficēšanos ar Covid-19.

Aizvadītā gada septembrī Briedis kļuva par Pasaules boksa supersērijas fināla uzvarētāju, savā īpašumā iegūstot arī Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un jau pieminētā žurnāla "The Ring" čempiona jostu.

Gada izskaņā 35 gadus veco bokseri piemeklējušas arī veselības likstas, jo viņa organismā tikusi konstatēta Covid-19 klātbūtne.

"Četras dienas jutos slikti. Divas dienas bija galvas sāpes, vēl divas dienas - drudzis. Un pēc tam zaudēju ožu. Tas arī viss. Tā bija vieglā versija. Domāju, ka bērni to "atnesa" no skolas," par inficēšanos ar Covid-19 stāstīja bokseris.

Tāpat Briedim sarunas gaitā arī tika vaicāts par potenciālo pāreju uz smagā svara divīziju, kas ir bijis aktuāls jautājums jau kopš viņa uzvaras pār Junielu Dortikosu.

"Mēs plānojam, iespējams, doties uz smagsvariem. Tas man būtu jauns izaicinājums. Situācijā, kādā šobrīd ir pasaule, katru dienu kaut kas mainās. Ceru, ka ringā atgriezīšos marta beigās. Iespējams smagsvaros," sacīja Briedis.

Briedis savas profesionālās karjeras laikā ir izcīnījis 27 uzvaras un piedzīvojis vienu neveiksmi.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!