Latvijas šorttrekisti Eiropas čempionātā 5000 metru stafetē B finālā ieņem trešo vietu

Roberts Krūzbergs.

Latvijas šorttrekisti Roberts Krūzbergs, Endijs Vīgants, Reinis Bērziņš un izlases treneris Jēkabs Saulītis svētdien Gdaņskā Eiropas čempionātā 5000 metru stafetes disciplīnā B finālā ierindojās trešajā vietā.

5000 metru stafetē vīriešiem Latvija ieņēma trešo vietu četru komandu vidū, finišējot pēc septiņām minūtēm un 23,796 sekundēm, par gandrīz pusotru sekundi zaudējot Vācijai un par vairāk nekā 1,6 sekundēm - Beļģijai, taču par gandrīz desmit sekundēm apsteidzot Franciju.

Finālā medaļas sadalīs Nīderlande, Itālija, Ungārija un Krievija.

Krūzbergs 1000 metru ceturtdaļfinālā ieņēma otro vietu, pusfinālā tika diskvalificēts un finālā neiekļuva, ieņemot devīto vietu čempionātā.

Cīņā par 21.vietu savā slidojumā Reinis Bērziņš ierindojās ceturtajā vietā piecu sportistu vidū, finišējot pēc minūtes un 31,165 sekundēm, un kopvērtējumā ieņēma 25.vietu 45 sportistu konkurencē.

Anna Jansone cīņā par 20.vietu 1000 metros savā slidojumā ieņēma ceturto vietu piecu sportistu konkurencē, finišēdama pēc minūtes un 33,903 sekundēm, un kopvērtējumā ierindojās 28.vietā 33 sportistu vidū.

Jau ziņots, ka sestdien Krūzbergs 1500 metros ierindojās 17.vietā starp 45 sportistiem.

Tikmēr gan 500, gan 1500 metros Jansone ierindojās 25.vietā starp 33 šorttrekistēm.

Eiropas čempionāts šorttrekā Gdaņskā norisinās no piektdienas līdz svētdienai.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!