Sv, 7.08.2022.

"Vai prāta viņiem nav vispār?" Magone par preču ierobežojumiem veikalos nikni vēršas pie valdības

Apollo.lv
"Vai prāta viņiem nav vispār?" Magone par preču ierobežojumiem veikalos nikni vēršas pie valdības
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 9

Populārā realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” un Magones Šutovienes fani var līksmot - jau šonedēļ no pirmdienas līdz ceturtdienai “STV Pirmā!” ekrānos atgriezušās jaunās sērijas un līdz ar tām arī jauni notikumi dzejnieces dzīvē. 

Turklāt mēļo, ka Magones privātajā dzīvē gaidāmi būtiski satricinājumi - Žanis taisoties peļņā uz ārzemēm un grasās atstāt rūpes par saimniecību un bērniem uz sievas pleciem. Taču, šķiet, enerģisko sievieti pārmaiņas nebiedē un viņai kā allaž pēc vārda kabatā nav jāmeklē. Kā liecina publiskotais ieskats otrdienas sērijā, Magonei ir arī savs viedoklis par preču ierobežojumiem veikalos, kas pamatīgi sarežģījuši arī viņas ģimenes dzīvi.

Un kā nu ne – Šutoviem saplīsusi neatsveramais ikdienas palīgs – birste, no kuras pāri palicis vien strups kāts.

“Ko tagad – birstes nav, slauki ar ko gribi! Totāli pārlauzts tas “aluminčiks” uz pusēm,” situāciju raksturo Magone, kura kopā ar vīru, lieki nedomājot, devusies uz veikalu pēc jaunas birstes.

Taču tur piedzīvojusi vilšanos: “Kariņš esot aizliedzis pārdot visus slaukāmos, mazgājamos, lāpstas, visus būvmateriālus, neko nedodot – ne skrūves gabalu, ne naglas galvas. Nekā!” izmisusi sacīs Magone, vēršoties ar savu sāpi pie likumdevējiem: “Mīļie deputāta kungi, ministri un kas vēl pārējie. Ja jums ir apkalpotāji, jums jau pilnīgi vienalga, slota salauzta vai kāda. Bet man sāp mugura, man mazi bērni un ar šitādu sū*a birsti iztīrīt māju? Atnāc pats un pamēģini!” salauzto birstes kātu enerģiski vicinot, “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā šķendēsies Magone.

Tāpat viņa sīki un smalki izstāstīs, ar kādām emocijām un tukšām rokām pametusi veikalu. “Saprotiet, ar kādu feisu es nācu mājās! Man nav birstes! Mums ir svētki, mums ir aizd**a virtuve ar visādiem sīkumiem – cāļi, drupatas – un nav ar ko reāli slaucīt. Ko darīt? Nu nav variantu! Pilnīgs naitmers!” - kā allaž spilgta savos izteikumos būs Magone.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu