P, 27.03.2023.

Vidusskolas saldais pārītis pēc 55 gadu šķiršanās apprecas otrreiz

Apollo.lv
Vidusskolas saldais pārītis pēc 55 gadu šķiršanās apprecas otrreiz
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Diāna un Deniss Reinoldsi
Diāna un Deniss Reinoldsi Foto: COURTESY VETERANS UNITED HOME LOANS

Pārim no ASV Nevadas štatā ir dota otra iespēja mīlēt - pēc vairāk nekā 50 gadu šķiršanās viņi atkal sauc sevi par vīru un sievu, vēsta portāls "People".

Deniss un Diāna Reinolds atklāja, ka viņi nebija paredzējuši atkārtotu laulību - pāris apprecējās 2019. gada jūlijā, gandrīz 55 gadus pēc šķiršanās.

"Mēs tiešām abi bijām nelokāmi tajā, ka mēs vairs nekad neprecēsimies," atceras 77 gadus vecā Diāna.

2020. gada februārī šī nostāja mainījās, jo pāris, kurš kopš abu šķiršanās jau bija precējušies un šķīrušies no citiem cilvēkiem, atkal sajuta mīlestības dzirksti, kas pirmo reizi bija jūtama pusaudžu gados.

"Viņš vienkārši patiešām izkausēja manu sirdi. Sauciet to par likteni, sauciet to kā vien vēlaties, bet mums vienkārši šķiet, ka tā tam bija jānotiek," sacīja Diāna.  "Es nekad nebeidzu viņu mīlēt," piebilda Deniss. 

Reinoldsu mīlas stāsts sākās viņu Lasvegasā un toreiz viņiem bija tikai 13 gadi. "Viņš nāca no Oregonas, un viņam bija mazliet akcents. Man likās, ka tas ir kaut kā jauki!" atceras Diāna.

Lai gan viņi turpināja apmeklēt dažādas vidusskolas, tas netraucēja pārim turpināt romantiskas attiecības, un 15 gadu vecumā viņu attiecības kļuva oficiālas.

"Es viņu visu laiku vedu uz kino. Mēs skatījāmies filmas sadevušies rokās," atminas Deniss.

1961. gada 11. novembrī - piecus mēnešus pēc vidusskolas beigšanas - Deniss un Diāna apprecējās. Neilgi pēc tam viņiem piedzima divi dēli: Kērtiss 1962. gada jūnijā un Kīts 1963. gada decembrī.

Tikai četrus gadus pēc viņu kāzām laulātie sāka piedzīvot laulības problēmas. "Mums nebija ļoti daudz naudas, tāpēc mēs patiešām neko nevarējām darīt. Nebija vairs tā jautrība, kāda mums ir tagad vai vidusskolā. Nebija ne problēmu, ne kautiņu, ne kā cita. Vienkārši pienāca lūzuma punkts," skaidroja Diāna.  Galu galā viņi izšķīrās 1965. gadā.

Deniss dienēja Vjetnamas karā un apprecējās vēlreiz divas reizes - 1969. gadā ar Boniju, kura nomira 2000. gadā, un 2001. gadā ar sievieti vārdā Šēra, kura nomira 2018. gadā. Tikmēr Diāna 1967. gadā apprecējās ar Džonu, ar kuru laulībā viņai piedzima četri bērni. Viņi dzīvoja Losandželosā, līdz Džons nomira 1981. gadā, un vēlāk Diāna darba dēļ pārcēlās uz Vašingtonu.

Traģiski apstākļi apvienoja bijušos laulātos 1989. gadā, kad viņu dēls Kīts izdarīja pašnāvību 25 gadu vecumā pēc tam, kad bija saslimis ar AIDS, un atkal 2001. gadā, kad viņu dēls Kērtiss 38 gadu vecumā mira armijā gūto traumu dēļ.  

2019. gada jūlijā Diāna neveiksmīgi nokrita un piedzīvoja smagu atveseļošanos. "Es ne pārāk labi atveseļojos, un es teicu: "Dievs, es gribētu izveidot attiecības ar kādu. Nākamajā dienā Deniss man piezvanīja. "Es teicu:" Dievs, vai nevarēja ko labāku?" atminas Diāna atminas, mīļi piebilstot, ka tagad viņa domā, ka Dievs paveicis labu darbu.

"Viņa ir manu bērnu māte. Esmu uzaudzis ar viņu kopā, tāpēc manī bija dziļas emocijas pret viņu. Man bija sava veida ziņkārība - es esmu šeit viens pats un man nepatīk būt pašam ar sevi un es teicu: "Nu, es viņai piezvanīšu!" sacīja Deniss. 

Pēc dažiem tālruņa zvaniem Diāna piekrita uz četrām dienām apciemot Denisu, jo arī viņas meita nejauši dzīvoja šajā apkārtnē. Pāris satikās un pārējais jau ir vēsture. Diāna pārcēlās uz Lasvegasu, lai dzīvotu kopā ar Denisu, un 11. novembrī viņi atkal sasēja mezglu, kas viņiem būtu bijusi kāzu 59. gadadiena.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu