Kalniņš sekmē "Jokerit" uzvaru spēlē pret "Sochi"

Jānis Kalniņš
Jānis Kalniņš Foto: Jokerit.com

Latvijas vārtsargs Jānis Kalniņš trešdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē atvairīja 17 metienus un palīdzēja savai komandai Helsinku "Jokerit" izcīnīt uzvaru.

"Jokerit" mājās ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) uzvarēja "Soči" vienību.

Kalniņš "Jokerit" vārtos tika galā ar 17 no 19 metieniem, tverdams 89,47% raidījumu.

Latvijas vārtsargs pirmo reizi kapitulēja otrā perioda sestajā minūtē, kad skaitlisko vairākumu "Soči" labā realizēja Kirils Petkovs. Otros vārtus Kalniņš ielaida četras minūtes līdz mača beigām, 2:3 panākot Sergejam Šmeļovam.

Somijas komandā divi vārti Anti Pilstrēmam, kamēr divas piespēles nopelnīja Julius Juntila un Tomi Kivisto.

"Jokerit" šosezon 47 spēlēs izcīnījusi 57 punktus, kas Rietumu konferencē ļauj ieņemt piekto vietu.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!