Merzļikins ar lielisku sniegumu sekmē "Blue Jackets" uzvaru "bullīšos"

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: AFP / Scanpix

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins ceturtdien palīdzēja savai komandai Kolumbusas "Blue Jackets" izcīnīt uzvaru pēcspēles soda metienu sērijā.

"Blue Jackets" mājās ar 3:2 (1:0, 0:1, 1:1, 0:0, 1:0) "bullīšos" uzvarēja Floridas "Panthers".

Merzļikins šajā spēlē atvairīja 33 no 35 metieniem un tvēra 94,3% raidījumu. Vārtsargs tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni, šo godu šosezon izpelnoties jau otro reizi.

"Blue Jackets" vārtu vīrs pirmo reizi kapitulēja otrā perioda 18.minūtē, kad viņu no tuvas distances ar atkārtotu metienu pārspēja Kārters Verheigi. Uzbrucējs tobrīd izlīdzināja spēles rezultātu, bet Makss Domi trešā perioda septītajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu - 2:1. "Panthers" izlīdzinājumu vēlreiz panāca septiņas minūtes līdz mača beigām. Ētu Lustarinens bija pirmais pie ripas, kas pēc Antona Strolmana spēcīgā metiena nokrita Merzļikinam aiz muguras.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, bet arī "bullīšu" sērijā "Panthers" nespēja vairs pārspēt Merzļikinu. Uzvaru nesošais metiens Aleksandra Teksjē rēķinā.

"Panthers" pēdējās četrās spēlēs šis bija pirmais zaudējums.

Kolumbusas vienība šosezon astoņās Centrālās divīzijas spēlēs izcīnījusi deviņus punktus un ierindojas pirmajā vietā.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!