Ābols gūst divus vārtus Zviedrijas čempionāta spēlē

Rodrigo Ābols
Rodrigo Ābols Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols otrdien atzīmējās ar diviem gūtiem vārtiem Zviedrijas hokeja čempionāta spēlē un sekmēja "Orebro" vienības pārliecinošu uzvaru izbraukumā.

"Orebro" izbraukumā ar rezultātu 5:1 (4:1, 0:0, 1:0) pārspēja "Leksands" komandu.

Ābols 12. un 18.minūtē guva komandas attiecīgi otros un ceturtos vārtus, nopelnot ierakstu arī ailītē "uzvaras vārti". 14 minūtēs un 31 sekundē laukumā Latvijas hokejists piecreiz meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja 66,7% iemetienu un cīņu noslēdza ar +/- rādītāju +2.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 33 spēlēs guvis 13 vārtus un 11 reizes rezultatīvi piespēlējis, kas komandā ir ceturtais labākais rādītājs.

"Orebro" ar 67 punktiem 38 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņem sesto vietu.

Jau ziņots, ka Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" ievietoja Ābolu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.