Pārbiedēti iedzīvotāji un pa apkaimi riņķojošas policijas automašīnas. Bolderājā tvarsta bruņotu vīrieti (5)

Apollo.lv
Foto: Ekrānuzņēmums no video

Kāds jauns vīrietis gaišā dienas laikā pamatīgi pārbiedējis kāda Bolderājas tirdzniecības centra darbiniekus un apmeklētājus. Viņa dēļ labu brīdi apkaimes ielās riņķojušas policijas automašīnas, un arī pāris citiem nejaušiem garāmgājējiem nācies atbildēt uz ne visai patīkamā tonī uzdotiem jautājumiem, vēsta TV3 raidījums "Degpunktā".

Pelēkā treniņtērpā ģērbies vīrietis bija izsitis kāda veikala vitrīnu un pie tirdzniecības centra uz ielas vicinājies ar nazi.

Meklējot vīrieti, policijas darbinieki sākotnēji uz ielas apturējuši aprakstam līdzīgu vīrieti, taču pēc īsas sarunas atklājies, ka noticis pārpratums, uzrunātais vīrs nav nekā saistīts ar notikušo un vīriem nācies atvainoties.

Vēlāk policistiem izdevies atrast un aizturēt patieso aizdomās turamo. To policistiem apliecināja veikala apsargs.

Uz notikuma vietu, kur iepriekš plosījies aizturētais nosūtīta Valsts policijas darbinieki, kuri aptaujāja notikušā aculieciniekus un cietušos, savukārt pats aizturētais, tālāk nogādāts Valsts policijas Rīgas Kurzemes iecirknī.

Par incidentu ierosināts kriminālprocess. Turklāt, laikā kamēr vīrietis atradies iecirknī saistībā ar šo notikumu, noskaidrots, ka aizturētais varētu būt saistīts ar vēl kādu, iepriekš uzsākts kriminālprocesu. Šobrīd turpinās izmeklēšana un policisti pieļauj iespēju, ka lūgs tiesu vīrieti apcietināt.

Video: "Depunktā" sižets

Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu