VIDEO ⟩ "Apskaut nedrīkst, tie divi sasodītie metri!" Magone pie sevis mājās uzņem vīrieti un priecē viņu ar gardu maltīti

Pēdējā laikā īpaši plaši apspriests sarunu temats bijis “STV Pirmā!” realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones Šutovienes vīra Žaņa došanās peļņā uz ārzemēm un fakts, ka sieviete nu ir spiesta saimniekot viena pati. Lai arī iepriekš Magone atklāti sacījusi, ka viņa nav mierā ar šādu vīra lēmumu, darbīgā sieviete nu paspēj ne tikai pievērsties bērnu audzināšanai un saimniecības uzturēšanai, bet arī radošām nodarbēm. 

Viņa aktīvi ķērusies pie sava jaunā dzejas krājuma tapšanas, kura veidošanā sadarbojas dzejnieku no Liepājas – Janu Ikess. Attālums kavē darbu pie dzejas rakstīšanas, tāpēc abi lēmuši, ka vīrietis uz dažām dienām paviesosies pie Magones “Avotiņos” un kopīgiem spēkiem vārsmu krājums tiks pabeigts.

Otrdienas vakara “Slavenības. Bez filtra” sērijā Magone ķersies pie mājas uzpošanas darbiem un neslēps satraukumu par kolēģa ierašanos.

 “Tā ir liela satraukuma sajūta. Ir jāpaspēj iztaisīt ēst, ir jātīra māja, jāapkopj bērni un jāapdara kūts. Ir jārūpējas, lai viss ir tīrs un smuki izskatās. Savu, kā saka, etiķeti parādīt viņam un citiem, kas skatās. Nu es neesmu tikai losene, kas var iet uz kūti ar lakatu, kas var mēzt kūti un traukus mazgāt, bet es varu arī smuki ēst uztaisīt un garšīgi pie tam,” saka “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne.

Un šoreiz tiešām ēst gatavošanas prasmes Magone demonstrēs ar uzviju, kolēģim galdā ceļot vakariņas vairākās kārtās un steigs priecēt pat ar pēc vecmāmiņas receptes gatavotu saldo ēdienu.

Tiesa, satikšanās mirklī neiztikt arī bez mulsuma pilniem mirkļiem: “Tā kā svešāki, tā kā kaunīgāki, zin’ tā kā tādi 16 gadīgie bērni uz ballīti... ” par pirmo atkalredzēšanos ar dzejnieku sacīs Magone.

Kā tālāk risināsies abu attiecības un darbs jaunā dzejas krājuma? “Slavenības. Bez filtra” skatītāji uzzinās jau drīzumā.