C 4.03.2021.

Policija dzīvoklī Talsu novadā atklājusi marihuānas audzētavu

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Joshua Applegate Creative/shutterstock.com

Valsts policijas (VP) amatpersonas kratīšanas laikā kādā dzīvoklī Talsu novadā konstatēja, iespējams, marihuānu, aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Madara Šeršņova.

Vakar, 17.februārī, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki aizdomās par marihuānas audzēšanu veica kratīšanu kāda vīrieša dzīvoklī Talsu novadā, kurā tika konstatēta paštaisīta telts, kas aprīkota ar sildītājiem, ventilatoriem, termometru un visu, kas nepieciešams marihuānas audzēšanai.

Pēc Šeršņovas stāstītā, likumsargi izņēma 28 polietilēna maisiņus ar izžāvētu zaļganbrūnas augu valsts izcelsmes vielu, iespējams, marihuānu, kasti ar augu stublājiem un lapām, kā arī aprīkojumu un ķimikālijas. Izņemtās vielas ir nosūtītas uz ekspertīzi, lai noskaidrotu to precīzu daudzumu.

Policijas pārstāve piebilda, ka vīrietis iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkohola reibumā un bez tiesībām. Vīrietis savu vainu izdarītajā atzīst un apgalvo, ka viņa nodoms nav bijis marihuānu realizēt, bet gan to audzējis paša lietošanai.

Pašlaik VP Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirknī par notikušo ir sākts kriminālprocess par narkotiskās vai psihotropās vielas saturošu augu neatļautu sēšanu vai audzēšanu. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziegumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana, sacīja Šeršņova.

Aktuālākās ziņas