Jūrmalas "Noah" futbolisti Belekā cīnās neizšķirti ar Baltkrievijas klubu BATE

Jūrmalas "Noah".

Latvijas futbola virslīgas debitante Jūrmalas "Noah" ceturtdien Turcijā cīnījās neizšķirti pārbaudes spēlē.

"Noah" Belekā spēlēja 1:1 (0:1) ar slaveno Baltkrievijas klubu Barisavas BATE.

Pirmie šajā mačā vārtus guva BATE futbolisti, 11.minūtē pēc stūra sitiena precīzi ar galvu sitot Antonam Sarokam. Otrajā puslaikā, 66.minūtē "Noah" pēc neatlaidīga uzbrukuma panāca 1:1 - nekļūdīgi no tuvas distances sita japāņu pussargs Taisei Marukava.

Jūrmalas komandas pamatsastāvā bija tādi Latvijā zināmi spēlētāji kā Kaspars Ikstens, Alans Siņeļņikovs, Daniils Ulimbaševs, Anastasijs Mordatenko un Andris Krušatins.

Virslīgas čempionāta jaunās sezonas sākums paredzēts marta vidū.

2021.gada sezonā Latvijas futbola virslīgā spēlēs čempione "Riga", otrās vietas ieguvēja RFS, bronzas medaļniece "Valmiera", kā arī "Ventspils", "Liepāja", Jūrmalas "Spartaks", Jūrmalas "Noah", "Metta" un "Daugavpils".

Iepriekšējā sezonā jau trešo reizi pēc kārtas virslīgā uzvaru svinēja "Riga", bet Latvijas kausu ieguva "Liepāja".