Gutkovskis iedzīvojas savainojumā Polijas ekstraklases mačā

Vladislavs Gutkovskis
Vladislavs Gutkovskis Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis svētdien guva traumu Polijas ekstraklases 18.kārtas spēlē.

Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" viesos ar rezultātu 2:1 (1:1) pārspēja Lubinas "Zaglebie" komandu.

Latvijas futbolists bija viesu komandas sākumsastāvā, bet otrā puslaika sākumā pēc vienas no sadursmēm guva kājas savainojumu. Gutkovskis mača 52.minūtē pameta laukumu tikai ar "Rakow" personāla palīdzību.

Gutkovskis šosezon 18 spēlēs guvis piecus vārtus. Jau pēc mēneša Latvijas izlasei jāaizvada pirmās spēles 2022.gada Pasaules kausa kvalifikācijas ciklā.

Mājiniekus 13.minūtē vadībā izvirzīja Patriks Šišs, bet 29.minūtē Ivi panāca 1:1. Uzvaru viesi svinēja, pateicoties Saša Baliča astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām savos vārtos raidītajai bumbai.

Pussargs Kristers Tobers sestdien spēlēja visas 90 minūtes, kamēr viņa pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" mājās ar 2:0 uzvarēja Zabžes "Gornik". Tikmēr rezervē palika Latvijas vārtsargs Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" spēlēja 1:1 ar Belsko-Bjalas "Podbeskidzie".

Ar 31 punktu 18 mačos "Rakow" atrodas trešajā vietā turnīra tabulā, "Lechia" ar 26 punktiem ir piektā, bet septītā ar 25 punktiem ir "Jagiellonia".