HK "Rīga" MHL čempionātā piedzīvo bezierunu sagrāvi

HK "Rīga" hokejisti
HK "Rīga" hokejisti Foto: Kaspars Volonts/hkr.lv

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komanda "Rīga" pirmdien piedzīvoja sagrāvi regulārā čempionāta spēlē.

Rīdzinieki savā laukumā ar rezultātu 0:7 (0:1, 0:3, 0:3) piekāpās Čehovas "Russkije Vitjazi" komandai.

Pirmos vārtus rīdzinieki zaudēja pēc spēlētām 12 minūtēm.

Pirmā perioda beigās dūres izvicināja un 5+20 soda minūtes ar noraidījumu līdz mača beigām saņēma Antons Siņegubovs un "Russkije Vitjazi" spēlētājs Igors Ridčenko, bet neilgi pirms tam par asumiem pa divām minūtēm dabūja arī Kristaps Skrastiņš un Vjačeslavs Goršunovs.

Uzvaru ar vēl diviem precīziem metieniem viesi nodrošināja otrās trešdaļas sākumā.

Pēc piektajiem zaudētajiem vārtiem trešās trešdaļas sākumā Ēriku Vītolu vārtos nomainīja Svens Sokolovskis, taču jau pēc 91 sekundes bija spiests kapitulēt arī viņš.

Rīdzinieki pa viesu vārtiem meta 24 reizes, bet "Russkije Vitjazi" - 44 reizes.

"Rīga" ar 44 punktiem 56 spēlēs Rietumu grupā ieņem 13.vietu, bet "Russkije Vitjazi" ar 69 punktiem 62 mačos atrodas desmitajā vietā.

Jau ziņots, ka svētdien rīdzinieki uzvarēja ar 3:1.

Trešdien un ceturtdien "Rīga" Piņķos tiksies ar Čerepovecas "Almaz".

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".