NBA aizvadītajā naktī: Bukers ar 34 punktiem palīdz "Suns" uzveikt "Trail Blazers"

Fīniksas "Suns" basketbolisti
Fīniksas "Suns" basketbolisti Foto: AP/ Scanpix

Devins Bukers pirmdien atzīmējās ar 34 punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Fīniksas "Suns" komandai izcīnīt uzvaru.

"Suns" savā laukumā ar rezultātu 132:100 (32:26, 31:28, 37:17, 32:29) pārspēja Portlendas "Trail Blazers".

Fīniksas komanda guvusi panākumus deviņās no pēdējām desmit cīņām un pirmdien izcīnīja pārliecinošāku uzvaru sezonā. Turpretī "Trail Blazers" pēc sešu uzvaru sērijas cietusi divus zaudējumus pēc kārtas.

Bukers pusi no saviem punktiem jeb 17 guva pirmajā ceturtdaļā, bet pārtraukumā viņš devās ar 22 punktiem bagāžā. "Suns" līderis šajā mačā realizēja 12 no 17 metieniem no spēles un visus astoņus soda metienus.

Vēl uzvarētājiem ar 19 punktiem atzīmējās Deandrē Eitons. Pretiniekiem rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Damjans Lilards.

Sestdien mačā ar "Grizzlies" fīniksieši realizēja 24 tālmetienus, labojot komandas rekordu, bet dienu pirms tam viņi iemeta 22 "trejačus". Pirmdien "Suns" grozā raidīja 16 no 33 jeb 48,5% trīs punktu metienus.

Citā spēlē Jūtas "Jazz" mājās ar rezultātu 132:110 (35:35, 29:32, 27:23, 41:20) guva virsroku pār Šarlotas "Hornets".

"Jazz" rindās ar 23 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Donovans Mičels, 21 punktu pievienoja Džo Inglss un Džordžs Njangs, bet 20 punkti bija Džordanam Klārksonam.

Soltleiksitijas komanda realizēja 28 tālmetienus, labojot savu rekordu. Lauvas tiesu jeb 19 iemeta rezervisti, kas ir jauns NBA rekords. Pa septiņiem trīspunktniekiem grozā raidīja Inglss un Njangs.

Šarlotas vienībā pa 21 punktam guva Gordons Heivords un Lamelo Bols, bet par punktu mazāk bija Malikam Monkam.

"Hornets" pēdējās divās spēlēs pret "Jazz" ielaidusi kopā 54 tālmetienus.

Citviet Maiami "Heat" viesos ar rezultātu 108:94 (23:21, 22:33, 34:23, 29:17) uzveica Oklahomasitijas "Thunder".

Iepriekšējās sezonas NBA finālistiem "Heat" 22 punktus guva Dankans Robinsons, kurš realizēja sešus tālmetienus. Kendriks Nans pievienoja 20 punktus un deviņas rezultatīvas piespēles, bet Bems Adebajo - 19 punktus un 13 atlēkušās bumbas.

"Thunder" rindās ar 27 punktiem rezultatīvākais bija Šejs Žilžess-Aleksandrs.

"Heat" ceturto ceturtdaļu sāka ar 15 punktu izrāvienu, bet otro puslaiku uzvarēja ar 63:40.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!