Didrihsone pēc skandāla dalās pārdomās: Ko jūs gribat panākt – lai mēs ielienam maisā un nelienam ārā?

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Influencere Elīna Didrihsone pavisam nesen sociālajos tīklos izraisīja lielu ažiotāžu, izsakoties par homoseksuālu attiecību tēmu. Nu, kad skandāls ir mazliet pierimis, viņa sociālajos tīklos dalījās pārdomās par notikušo, kā arī savu popularitāti. 

Vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos viņa paskaidroja, ka viņai ir svarīgi būt atklātai pret saviem sekotājiem, un viņa nedomā beigt dalīties ar savu viedokli un ikdienu arī publiski. 

"Kāda meitene man uzrakstīja: jūs negribot kļuvāt populāri un atpazīstami. Jā! Tad, kad mēs ar Nauri sākām strādāt, tas noteikti nebija mūsu mērķis. Es pat nenojautu, kāda ir tā nasta, kas tev ir jānes. Kad par tevi lejās visa veida s*di. Un es to vien daru, kā savās sarakstēs pēdējās dienās kādam kaut ko paskaidroju, izskaidroju. Ne tamdēļ es esmu tur, kur es esmu. Es to negribu darīt, jo mana sirds ir tīra. [..]

Ko jūs gribat panākt – lai mēs ielienam melnā maisā un aizslēdzam durvis ciet melnā istabā un nelienam vairāk ārā? Vai tieši otrādi - es tūlīt skriešu visu paskaidrot, izstāstīt? Nu, nē, ne tamdēļ mana dzīve man ir dota!

14

Es redzu sevī tādu potenciālu dzīvot, iet uz mērķi un nomotivēt jūs. Es ķeru no tā tādu kaifu, kad meitenes saka: esmu iesākusi to un to, Elīn, tu mani motivē arī dienā, kad viss ir s*dīgi.

[..] Protams, ka būs tūkstošiem cilvēku, kuri tevi nesapratīs, kuri savā dzīvē neko negrib sasniegt. Viņiem neko šajā dzīvē nevajag. Un viņi mācēs tikai sēdēt uz dīvāna un tevi ļoti sulīgi aprunāt," pārdomās dalījās Didrihsone.

Influencere norādīja, ka viņai ar vīru šis posms esot uzaudzējis "ļoti spēcīgu ādu".

Tāpat viņa piebilda, ka nav zinājusi, cik smagu nastu nesīšot popularitāte. "Pienāks laiks, un es uz šo skatīšos citām acīm. Par mani runā tikai tāpēc, ka es daru un izdaru, man ir panākumi. Ja es būtu nekas, tici man, tu nezinātu manu vārdu."

Atgādinām, ka uz kāda sekotāja jautājumu, kāda ir Didrihsones attieksme pret homoseksuāliem cilvēkiem, influencere atbildēja: "Šī tēma priekš manis ir kategoriski nepieņemama. Es viņu nesaprotu, es viņu nekad nesapratīšu, un es viņu nekad neatbalstīšu."

"Esmu kategoriski pret - tā Dievs nav radījis mūs. Sievietei ir jābūt ar vīrieti un vīrietim - ar sievieti," pārliecināta ir viņa.

Didrihsones teiktais saniknoja ne vienu vien cilvēku.

Redaktors iesaka