HK "Rīga" atkārtoti piedzīvo zaudējumu pret "Almaz"

HK "Rīga" hokejisti
HK "Rīga" hokejisti Foto: Kaspars Volonts/hkr.lv

"Rīgas" vienība ceturtdien savā laukumā piedzīvoja zaudējumu Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) pamatturnīra spēlē.

"Rīga" mājās ar 1:3 (1:1, 0:0, 0:2) piekāpās Čerepovecas "Almaz", kas dienu iepriekš uzvarēja ar 4:1.

Pirmie vadībā izvirzījās mājinieki. 33 sekundes līdz pirmā perioda beigām rīdzinieki aktīvi nospēlēja pretinieku aizsardzības zonā, kā rezultātā izdevās izcīnīt ripu, kas vārtu priekšā nonāca pie Kristera Brauna, hokejistam panākot 1:0. Pārsvaru izdevās noturēt vien pusminūti, jo trīs sekundes līdz trešdaļas beigām izlīdzinājumu panāca Aleksejs Kapustins.

Otrajā periodā abām komandām savus vārtus izdevās nosargāt neskartus, taču pēdējās 20 minūtes mājinieki iesāka neveiksmīgi. Maksims Nevoļins perioda ceturtajā minūtē vadībā izvirzīja viesus, bet 11.minūtē 3:1 panāca Daniils Beljalovs. Mača izskaņā rīdziniekiem bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, taču viena vīra pārsvaru izmantot neizdevās.

Mājinieki ceturtdien nerealizēja četrus skaitliskos vairākumus, kā rezultātā šajā spēles komponentē nav izdevies izcelties jau 20 reizes pēc kārtas.

"Rīga" ar 44 punktiem 58 spēlēs Rietumu grupā ieņem 13.vietu, bet "Almaz" ar 77 punktiem 60 mačos ieņem sesto pozīciju.

Šajā nedēļas nogalē rīdzinieki Krievijā aizvadīs divas spēles ar Sanktpēterburgas "SKA-Varjagi".

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!