Ābolam vārtu guvums "Orebro" komandas uzvarā

Rodrigo Ābols (otrais no labās)
Rodrigo Ābols (otrais no labās) Foto: Orebro Hockey/Twitter

Latvijas uzbrucējs Rodrigo Ābols ceturtdien guva divus vārtus Zviedrijas hokeja čempionāta (SHL) spēlē, "Orebro" komandai savā laukumā svinot pārliecinošu uzvaru.

Erebrū hokejisti savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) pārspēja Engelholmas "Rogle".

Ābols abus vārtus guva otrā perioda sākumā nepilnu sešu minūšu laikā. Vispirms viņš 24.minūtē izmantoja Bornas Renduliča piespēli, gūstot uzvaras vārtus, bet piecas minūtes un 59 sekundes vēlāk no no Kristiana Nakivas un Renduliča piespēlēm panāca 4:2.

Ābols ceturtdien uz ledus pavadīja 16 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā piecreiz meta pa vārtiem, uzvarēja 63,64% iemetienu un tika pie +/- rādītāja plus divi.

Latviešu uzbrucējs šajā sezonā 39 spēlēs guvis 16 vārtus un 11 reizes rezultatīvi piespēlējis, komandā būdams labākais vārtu guvējs.

"Orebro" ar 76 punktiem 44 spēlēs Zviedrijas čempionātā ieņem piekto vietu.

Janvārī Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Floridas "Panthers" ievietoja Ābolu neaizsargāto spēlētāju sarakstā, no kura latvieti neizvēlējās neviena cita NHL vienība.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!