Video ⟩ Pārtrūkst Teodora Bļugera rezultativitātes sērija

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: AFP / Scanpix

Četru spēļu rezultativitātes sēriju piektdienas rītā pēc Latvijas laika neizdevās pagarināt Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas "Penguins" uzbrucējam Teodoram Bļugeram, viņa pārstāvētajai vienībai zaudējot principiālajai sāncensei Vašingtonas "Capitals".

"Penguins" piekāpās "Capitals" ar rezultātu 2:5 (0:1, 0:0, 2:4), piedzīvojot pirmo zaudējumu pēdējos četros mačos.

Bļugers šoreiz laukumā pavadīja 17 minūtes un 41 sekundi (trīs minūtes mazākumā, 27 sekundes vairākumā), izdarīja vienu metienu pa vārtiem, veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja divus metienus, uzvarēja 33% iemetienu, kā arī maču pabeidza ar neitrālu lietderību.

Latvietis bija viens no četriem "Penguins" uzbrucējiem, kuriem šajā spēlē lietderības koeficients nebija negatīvs.

Šajā mačā pārtrūka Bļugera rezultativitātes sērija, jo viņš viņa izcēlies ar punktiem katrā no iepriekšējiem četriem mačiem.

"Capitals" rindās šorīt vārtus neizdevās gūt līgas superzvaigznei Aleksandram Ovečkinam, kurš izcēlās ar vienu rezultatīvu piespēli.

"Penguins" tagad ieņem piekto vietu NHL Austrumu divīzijā, bet "Capitals" ir otrie.