Futbolistam Jurkovskim izdodas rezultatīva debija "Dundalk" komandā

Raivis Andris Jurkovskis
Raivis Andris Jurkovskis Foto: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases aizsargs Raivis Andris Jurkovskis piektdien debitēja Īrijas kluba "Dundalk" rindās, izceļoties ar rezultatīvu piespēli un aktīvu sniegumu.

"Dundalk" pārbaudes spēlē ar rezultātu 2:1 (0:1) pārspēja Īrijas vicečempioni Dublinas "Bohemian".

Spēles 15.minūtē pēc Jurkovska piespēles bīstami pa pretinieku vārtiem sita Deivids Makmilans. Pirmo puslaiku Dandolkas komanda zaudēja ar 0:1, bet jau otrā puslaika ievadā, 53.minūtē, pēc Jurkovska piespēles no labās malas Makmilans no tuvas distances raidīja bumbu mērķī.

Uzvaru "Dundalk" komandai nodrošināja Džuniors Ogedi-Uzokve, kurš 15.minūtes pirms pamatlaika beigām panāca 2:1.

Jurkovskis spēlēja gandrīz visu maču, 89.minūtē tiekot nomainīts.

Jau ziņots, ka gada sākumā 24 gadus vecais Jurkovskis parakstīja līgumu ar Īrijas bronzas medaļas laureāti "Dundalk". Pirms tam viņš pārstāvēja Latvijas virslīgas klubu "Liepāja".

Jurkovskim šī būs pirmā pieredze leģionāra gaitās.

"Dundalk" Īrijas čempionātā kopumā uzvarējusi 14 reizes, bet vēl 12 sezonās izcīnīts sudrabs.