Minesotas "Wild" savā laukumā izcīna piekto uzvaru pēc kārtas

Minesotas "Wild " hokejisti
Minesotas "Wild " hokejisti Foto: AP/ Scanpix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Minesotas "Wild" piektdien izcīnīja jau piekto uzvaru pēc kārtas.

"Wild" mājās ar 3:1 (3:0, 0:0, 0:1) uzvarēja Losandželosas "Kings".

Minesotas komanda uzvaru nokārtoja pirmā perioda otrajā pusē, kad trīs minūšu laikā guva trīs vārtus, ko "Kings" atlikušajā laikā tā arī nespēja atspēlēt. Mača 13.minūtē Kirils Kaprizovs guva savus piektos vārtus šosezon, nepilnas divas minūtes vēlāk Niks Bjugstads pārsvaru dubultoja, bet 16.minūtē 3:0 panāca Joels Eriksons Eks.

Nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām vienīgos "Kings" vārtus iemeta Džefs Kārters.

"Kings" komanda iepriekš sešās spēlēs bija izcīnījusi tikai uzvaras.

Citā spēlē Ņujorkas "Rangers" savā laukumā ar 6:2 (1:0, 3:1, 2:1) pārspēja Austrumu divīzijas līdervienību Bostonas "Bruins", kas pēdējos piecos mačos izcīnījusi tikai vienu panākumu.

Raiens Stroms uzvaru kaldināja ar vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, Kriss Kraiders atzīmējās ar 1+1, bet divas piespēles nopelnīja Edams Fokss un Raiens Lindgrens. "Bruins" komandā vārtus guva Patriss Beržerons un Breds Maršāns.

Tikmēr Arizonas "Coyotes" mājās ar 2:3 (0:0, 0:1, 2:2) piekāpās Kolorādo "Avalanche".

Nazems Kadri Kolorādo komandā guva vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja, bet Miko Rantanens nopelnīja 1+1. Arizonas komandā vārtus iemeta Fils Kesels un Dreiks Kadžula.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!