HK "Rīga" piedzīvo zaudējumu pret "SKA-Varjagi"

HK "Rīga" hokejisti
HK "Rīga" hokejisti Foto: Artūrs Stabulnieks/hkr.lv

Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība "Rīga" sestdien Krievijā piedzīvoja zaudējumu.

Šo spēli iepriekš Covid-19 dēļ pārcēla uz vēlāku laiku. Oriģināli spēle bija plānota Latvijā.

"Rīga" sestdien mājinieku statusā ar 1:4 (0:3, 0:0, 1:1) zaudēja Sanktpēterburgas "SKA-Varjagi", ar kuru dienu vēlāk tiksies atkārtoti.

Vienīgos rīdzinieku vārtus rīdzinieku labā trešā perioda ceturtajā minūtē guva Kaspars Ziemiņš.

2. un 3.martā rīdzinieki viesos tiksies ar Jaroslavļas "Loko", bet sezonas noslēdzošie mači 6. un 7.martā paredzēti pret Čerepovecas "Almaz".

Slimības dēļ izbraukumā kopā ar komandu nedevās aizsargs Emīls Ginters, savukārt savainojuma dēļ klubam nevar palīdzēt aizsargi Harijs Šmits, Ņikita Mateiko un uzbrucēji Ričards Benislavskis un Patriks Zabusovs.

"Rīga" ar 44 punktiem 59 spēlēs Rietumu konferencē ieņem 13.vietu, bet pozīciju augstāk ar 50 punktiem 60 mačos ir Sanktpēterburgas komanda.

"Rīga" iepriekšējā sezonā regulārajā čempionātā ieņēma septīto vietu Rietumu konferencē, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 0-3 piekāpās Jaroslavļas "Loko".

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!