Sedokova, aizvainota par viņai veltīto sižetu, pamet Galkina šovu

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

27. februārī iznāca Krievijas TV šova "Šovakar" ("Сегодня вечером") jaunākā epizode, kuru vadīja humorists Makims Galkins, bet tajā kā viešņa piedalījās mūziķe un latviešu basketbolista Jāņa Timmas sieva Anna Sedokova. 

Šova izlaidums bija veltīts mūsdienu "Pelnrušķītēm". Galkins studijā pulcēja tādas šovbiznesa zvaigznes kā MakSim, Olgu Buzovu, Viktoriju Boņu, Sedokovu un citas. 

Galkins pamanīja, ka Sedokova jau esot nomainījusi trīs vīrus, un tagad viņai ir jau ceturtais - Jānis Timma

Pēc tam viņš aicināja studijas viesus noskatīties video rullīti par dziedātāju. 

Sižetā tika apskatītas viņas neveiksmīgās laulības un zvaigznes attiecības, kā arī kāzas ar Timmu. Kadros tika uzsvērts, ka Anna ir viena no seksīgākajām un iekārojamākajām sievietēm Krievijā. 

Tiesa, video nepatika pašai Sedokovai. 

"Sižetā atkārto: viņa apprecējās - uzreiz šķīrās. Man šķiet, ka četri gadi ir daudz, Jā, kādam paveicas un viņš uzreiz atrod vienīgo mīlestību. Man tā diemžēl nesanāca. Un šie Pelnrušķītes veidošanās mirkļi - nabadzīga ģimene, tēva neesamība, mamma, kura strādāja un centās mūs pabarot, protams, atstāja iespaidu manā neuzticībā vīriešiem. Bet cilvēks, kurš izveidoja šo sižetu, viņš stigmatizē sievieti un nosoda viņu par mēģinājumu būt laimīgai. Vai man 21 gada vecumā vajadzēja palikt ar vīrieti, kurš dzēra, vai arī, kā mēdza teikt mana māte, būt nevienam nevajadzīgai šķirtenei?" redzēto komentēja mūziķe.

Galkins centās attaisnoties un skaidrot, ka nav sižeta autors.

"Tik bieži sieviete tiek stigmatizēta. Lai dzīvo kopā ar vīriešiem, kuri sit sievietes," piebilda Sedokova. 

Galkins centās Sedokovai paskaidrot, ka viņa tiekot attēlota kā seksīga mūziķe. 

"Mani tā uzvilka. Es saklausīju tik daudz naida. Viņi mani ienīst, jo es turpinu augt. Ir sievietes, kuras neaug, kuras nolemj dzīvot šādas dzīves - ar sliktu vīrieti sliktā dzīvoklī. Bet ir sievietes, kas izdzīvo. Tādas kā Olga Buzova, kā Viktorija - mēs esam izdzīvotājas. Par to mūs daudzi nemīl...

Tas ir ļoti neglīts sižets arī mana vīra dēļ. Es neprātīgi viņu mīlu. Viņš man deva laimi un gaismu, kas man ir.Tagad viņš ar diviem bērniem sēž restorānā un gaida mani. Tieši šai mirklī. Es gribu pateikt meitenēm: "Sievieti veido cerība, ikdienas darbs ar sevi, labestība un laba sirds."

Sedokova piebilda, ka ir bezgala pateicīga Timmam par to, ka, neskatoties uz šādiem sižetiem, viņš ne reizi nav pārmetis viņai trīs bērnu esamību vai fotogrāfijas apakšveļā. 

4

Galkins norādīja, ka jebkura mākslinieka sabiedriskās dzīves sastāvdaļa ir baumas un pat apmelošana. Dziedātāja atbildēja, ka nenoraida, ka videoklipā teiktais neatbilst patiesībai, taču aiz tā visa esot bijis garš un darbietilpīgs ceļš augšup.

Pēc tam zvaigzne paziņoja, ka vēlas pamest šovu. Galkins lūdza viņu palikt un noskatīties interviju ar Timmas māti. 

"Vai jūs domājat, ka tūlīt pēc šā stāsta būtu pareizi parādīt mana vīra māti - pašu gaišāko cilvēku šai pasaulē?" jautāja zvaigzne. 

4

Sedokova norādīja, ka būtu pretrunā ar sevi, pametot ēteru ar vārdiem, ka viņai nekad neko nevajadzētu paciest.

"Es ļoti mīlu Jāņa mammu," piebilda Sedokova, ejot prom.

Pēc tam tika parādīts video ar Ausmu Timmu, kura teica, ka Jānis pēc saderināšanās viņu iepazīstinājis ar Annu. Viņa atzīmēja, ka pandēmijas un ierobežojumu dēļ viņa ir runājusi ar Sedokovu tikai pa telefonu.