P 12.04.2021.

Video ⟩ Bolderājā iereibušas daudzbērnu mātes neadekvātā rīcība liek policijai "izšaut" elektrošoku

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Bolderājā kāda daudzbērnu māte pamatīgā alkohola reibumā neadekvāti uzvedusies, mēģinot sev nodarīt pāri, tāpēc Rīgas pašvaldības policijai nācies likt lietā elektrošoku, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā". 

Brīvdienas pievakarē Kurzemes pārvaldes policisti devušies uz Bolderāju. 110 zvanu centrālē bija saņemta ziņa par kādu dzīvokli Mežrozīšu ielā, kurā, iespējams, atrodoties vairāki bērni, kuru māte esot pamatīgi piedzērusies.

Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem ierodoties adresē, konstatēts, ka bērnu māte atrodas alkohola reibumā.

Turpat dzīvoklī policisti sastapušies arī ar bariņu bērnu un kādu jaunekli, kurš atklājis, ka ir vecākais dēls, kurš šeit nedzīvo.

Dzīvoklī bija liela nekārtība – ēdiena paliekas, tukšas alkohola pudeles, saplēstas glāzes.

"Es skaidri nezinu, bet kaimiņi saka, ka viņa jau nedēļu dzer," policistiem pastāstīja sievietes vecākais dēls.

3

Kā bērni pavadījuši šo nedēļu, atlika vien minēt, taču bija skaidrs, ka viņiem šādā vidē, kur starp izsmēķu kalniem lavierē tarakāni, nav jāpaliek.

Redzot,  ka māte burtiski nav spējīga nostāvēt kājās, policisti uz notikuma vietu izsaukuši mediķus, kā arī pieņēmuši lēmumu bērnus šķirt no ģimenes.

Bērnu māte kļuva emocionāla, kā rezultātā paņēma rokās nazi un draudēja nodarīt sev pāri. Lai sievieti apturētu, policistam nācās pielietot elektrošoku.

Pēc šāda notikumu pavērsiena sieviete saslēgta roku dzelžos un tā arī sagaidījusi mediķus, kuri drošības labad nolēmuši kundzi hospitalizēt uz Tvaika ielu, savukārt trīs nepilngadīgie bērni nogādāti krīzes centrā. Ar šīs ģimenes sadzīvi jau tuvākajā laikā iepazīsies sociālais dienests un Rīgas pašvaldības policijas bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbinieki.

Video: "Degpunktā sižets