LMT viceprezidente Laura Keršule: reiz man kā tiesnesei draudēja!

Forums "Līdere"
Apollo.lv
Foto: Publicitātes foto

LMT viceprezidente Laura Keršule sniedz interviju par sieviešu līderību un cik būtiska tajā visā ir spēja uzdrošināties un noticēt sev. Tāpat Laura padalās savā pieredzē tiesneses darbā, kad ne tikai izdevies samierināt tos, kuri vēlas šķirties, bet arī nācies uzklausīt draudus. 

Viņa atklāj, ka patiesībā esot ļoti introverts cilvēks, kurš labprātāk visu noskatītos no malas un nekur neiesaistītos, taču piebilst:

“Ja es tā būtu darījusi, nebūtu sasniegusi neko no tā, ar ko patiesi lepojos šodien.”

Klausies Lauras stāstu video!

Forums "Līdere" šogad notiks jau ceturto reizi, taču, lai tas aizritētu droši un tikpat vērienīgi kā paredzēts, tā norises laiks mainīts. Foruma "Līdere" dibinātāja Solvita Kabakova informē: “Ņemot vērā visas vibrācijas gaisā, mīļā miera labad un sargājot jūsu, mūsu un visu iesaistīto nervu sistēmas, esam pieņēmuši lēmumu

pārcelt šā gada forumu "Līdere" no 28.maija uz 17.septembri.

Pasākums norisināsies Ķīpsalas izstāžu centrā, kur ir ļoti plašas telpas, iespējams uzņemt lielu cilvēku skaitu un ievērot visus distancēšanās noteikumus.”

Kamēr gaidām iedvesmas forumu "Līdere 2021",  "Egoiste" piedāvās divas reizes nedēļā no jauna noklausīties pēdējā foruma lektorus.

Vairāk par 2021 gada forumu “Līdere” lasi ŠEIT .

Seko un iedvesmojies!

Forums "Līdere 2020" 

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!  

Redaktors iesaka
Nepalaid garām