Seriālā "Viņas melo labāk" notikušas izmaiņas aktieru un režisoru sastāvā

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Raksta turpinājums
"Viņas melo labāk" aktieru sastāvs
"Viņas melo labāk" aktieru sastāvs Foto: publicitātes

1. martā pie skatītājiem nonāca seriāla “Viņas melo labāk” jaunākā sezona, kur jau iemīļotajiem varoņiem pievienojušies septiņi jauni aktieri. Izmaiņas notikušas arī seriāla veidotāju sastāvā – režisora loma uzticēta aktierim Mārim Bezmeram, kurš seriālā atveido Robertiņu.

Seriāla radošā komanda ir piedzīvojusi izmaiņas, jo ilggadējais režisors Sigits Račkis, noslēdzot seriāla astotās sezonas filmēšanu 2020. gada vasarā, nolēma doties pelnītā atpūtā, jaunā režisora lomu uzticot Mārim Bezmeram, kurš jau iepriekš ir sadarbojies ar režisoru “Viņas melo labāk” filmēšanas laukumā ne vien kā aktieris, bet arī kā režisora domubiedrs.

“Seriāla “Viņas melo labāk” režisēšana ir mana debija liela un apjomīga mēroga projektā, turklāt tā ir ne vien debija, bet arī ļoti liela atbildība pret seriālu, kas tautā jau ir iemīļots. Tādēļ mans uzdevums ir to nesabojāt, bet padarīt tikai labāku - uzfrišināt, ienest jaunas vēsmas, visa komanda strādājam pie tā, lai seriāls būtu vizuāli krāšņāks, baudāmāks, arī plašais jauno aktieru sastāvs noteikti ir būtiska daļa no tā,” par seriāla tapšanu stāsta režisors Māris Bezmers.

Seriāla devītajā sezonā kopumā ir 80 sērijas.

“Es jūtos priecīgs un arī lepns – apjomīgais darbs pie seriāla jaunākās sezonas ir gandrīz noslēdzies. Ir patīkams satraukums, gaidot, kā nu būs izdevies.

Bet es apzinos, ka viedokļi var atšķirties, jo nebūs kā iepriekš.

Taču svarīgi atcerēties, ka visiem izpatikt nevar, tādēļ es darbu veicu tā, lai man pašam būtu interesanti, lai komandai būtu interesanti, un ceru, ka arī skatītājiem būs interesanti,” turpina Māris.

Seriālam devītajā sezonā pievienojušies arī septiņi jauni aktieri. Iepazīsties ar tiem!

Raksta turpinājums
KomentāriCopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Redaktors iesaka
Nepalaid garām
Uz augšu