C 15.04.2021.

VIDEO ⟩ Jelgavā pēc spraigas pakaļdzīšanās ielas vidū aiztur vairākus narkotiku pārdevējus

Valsts policija. Ilustratīvs attēls.

FOTO: LETA

2. martā Jelgavā norisinājušies spraigi notikumi. Ap plkst.14.00 ielas vidū darbu bija uzsākusi policija, kas roku dzelžos saslēdza vairākus likumpārkāpējus. Liecinieki stāsta, ka pirms tam bija notikusi pakaļdzīšanās, ziņo raidījums "Degpunktā". 

Notikušo ar mobilajiem telefoniem iemūžinājuši garāmgājēji. Viens no lieciniekiem stāsta, ka policisti aizveda kopā četrus vīriešus.

"Braucām pie krustojuma un tur jau viss bija noticis. Tur stāvēja kādas trīs, četras mašīnas. Pie tā viena tumšā busiņa bija nolikti divi gar zemi. Pārbraucām pāri krustojumam, apstājāmies pie "Nestes" benzīntanka. Šajā pusē bija vēl divi nolikti. Saslēgti roku dzelžos un tad viņi tur ņēmās, darbojās," stāsta aculiecinieks.

Satiksme uz ceļa tika traucēta, taču policija uzsver, ka aizturēšanai bija jānotiek operatīvi un kavēties nevarēja. Vīrieši tiek turēti aizdomās par nopietniem pārkāpumiem.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārstāve Dace Kalniņa informē: "Kriminālprocesa ietvaros, kas uzsākts par narkotisko vielu glabāšanu realizācijas nolūkā un realizāciju, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes kriminālpolicijas darbinieki aizturēja vairākas personas. Viena no aizturētajām personām tika ievietota īslaicīgās aizturēšanas vietā, un šobrīd kriminālprocesā notiek aktīvas izmeklēšanas darbības."

Video: raidījuma "Degpunktā" sižets