Vai rotaļlieta var izkonkurēt vīrieti? Bezkontakta stimulatoru uzvaras gājiens dāmu paradīzē

FOTO: FUN FACTORY GmbH

No rītiem orgasms var būt pat efektīvāks rīta enerģijas lādiņš nekā tase kafijas, savukārt vakarā intīmās rotaļas var palīdzēt atslābināties, nodrošinot saldāku miegu pēc saspringtas dienas, kad ķermenis ir pelnījis kārtīgu relaksāciju. Reti kura sieviete spēs atrast argumentus, lai atteiktos no šādas lutināšanas. Ko nozīmē bezkontakta stimulācija un kāpēc tā radījusi apvērsumu sieviešu baudas pasaulē? Uzzini, kas ir Womanizer un kā tas ir kļuvis par mīlētāko sieviešu seksa rotaļlietu.

2014. gadā sievietes visā pasaulē iepazina Womanizer, un nu jau vairākus gadus tā svin savu uzvaru pār visām pārējām sieviešu seksa rotaļlietām. Šī ierīce tika radīta ar domu par sievietes labsajūtu, lai katrai dāmai būtu iespēja sasniegt baudas augstāko pakāpi un apbalvot sevi ar orgasmu. Womanizer koncepts ir radīts, abstrahējoties no klasiskajiem un novecojušajiem seksa industrijas principiem. Womanizer ir par skaistumu, estētiku, eleganci, baudu un sevis mīlēšanu. Tajā nav nekā vulgāra vai perversa. Pat šo rotaļlietu dizains ir tik mūsdienīgs un izsmalcināts — nezinātājs nekad nepateiks, ka tā ir seksa rotaļlieta!

Kāds ir Womanizer efektivitātes noslēpums?

Baudas rīka efektivitāte slēpjas bezkontakta klitorālās stimulācijas principā. Rotaļlieta klitoru stimulē ar divvirziena gaisa plūsmu — to nedaudz iesūcot un atlaižot. Pateicoties šim unikālajam tehnoloģiskajam risinājumam vairums sieviešu var sasniegt orgasmus jau pāris minūšu laikā, turklāt bezkonatakta stimulācija nodrošina, ka klitors netiek berzēts, rīvēts, pārstimulēts un nesaņem nepatīkamu kairinājumu no pārāk raupjiem pirkstu galiem vai pārāk stipri piespiesta vibratora.

FOTO: SexyStyle

Saudzīgais stimulācijas veids ļauj izbaudīt arī vairākkārtīgus orgasmus. Orgasma laikā cilvēka ķermenī izdalās vislielākā oksitocīna koncentrācija. Oksitocīns ir hormons, kam ir nozīme intimitātē, vairošanās procesos, dzemdībās un sociālo attiecību veidošanā. Oksitocīns — mieram, mīlestībai un veselībai!

Vai seksa rotaļlieta var izkonkurēt vīrieti?

Nav noliedzams, ka kungi dažreiz kļūst bažīgi, uzzinot par Womanizer efektivitāti. Tomēr jāatzīst skarbā patiesība — ja kungs uztraucas, ka viņu izkonkurēs seksa rotaļlieta, tad viņa prasmes sagādāt sievietei baudu ir apšaubāmas. Vai vismaz paša pārliecība par savām spējām pieklibo.

Māka sievietei sagādāt baudu un patiesa vēlme, lai viņa jūtas vēl labāk, būs galvenais stimuls partnerim

skriešus skriet pēc Womanizer un pielietot to kopīgajās intīmajās rotaļās, lai dažādotu sajūtas, vairotu baudu un uzlabotu abu attiecības, kurās intīmās dzīves kvalitāte spēlē milzīgu lomu.

Womanizer būs fantastisks palīgs, lai saudzīgi iesildītu dāmu, vairotu uzbudinājumu, un viņa būtu gatava arī kaislīgam vakara turpinājumam. Arī pēc dzimumakta, ja partneris ir jau sasniedzis kulmināciju, bet viņai vēl nepieciešams nedaudz uzmanības, tad Womanizer lieliski pieliks sulīgu punktu uz "i"

FOTO: SexyStyle

Un visā, kas notiek pa vidu, arī varam integrēt šo burvju nūjiņu. Daudzi pāri izmanto iespēju šo stimulatoru turēt pie dāmas klitora vaginālās vai anālās penetrācijas laikā. Tā ir ļoti veiksmīga kombinācija, jo lielākā daļa sieviešu nespēj sasniegt orgasmu bez klitora stimulēšanas.

Maksts pati par sevi nav erogēnā zona, tādēļ statistiski lielākajā vairumā gadījumu penetratīvs sekss beidzas tikai ar vīrieša kulmināciju,

ja netiek pievērsta pienācīga uzmanība klitoram, kura vienīgais uzdevums ir sniegt baudu sievietei un gādāt par savas saimnieces orgasmiem.

Svarīgi

Tikai Womanizer rotaļlietās ir patentēta divvirzienu gaisa plūsmas tehnoloģija Pleasure Air, kas nodrošina visu augstāk aprakstīto sajūtu gammu. Izvēloties cita ražotāja rotaļlietas, kas tikai vizuāli atgādina Womanizer, ir risks nesasniegt cerēto efektu, jo tā būs cita veida stimulācija, kas var būt pārāk maiga vai pārāk spēcīga. Lielākajā daļā gadījumu Womanizer līdziniekos var sastapt vibrāciju, kas tomēr nav tik saudzīga un tik ļoti piemērota sievietes baudas anatomijai.

Lūk, te atradīsi visus jaunākos Womanizer modeļus.

Raksts tapis sadarbībā ar "SexyStyle"