Video ⟩ "Sausais" zaudējums NHL gan Balceram ar "Sharks", gan "Blue Jackets" bez latviešu vārtsargiem ierindā

Rūdolfs Balcers (pa kreisi).
Rūdolfs Balcers (pa kreisi). Foto: AP/Scanpix

Gan Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Sanhosē "Sharks", gan Kolumbusas "Blue Jackets" svētdienas rītā pēc Latvijas laika piedzīvoja zaudējumu pamatturnīra spēlē.

Balcera pārstāvētā Sanhosē "Sharks" mājās ar 0:4 (0:1, 0:2, 0:1) piekāpās Vegasas "Golden Knights".

Balcers komandas otrajā maiņā laukumā pavadīja 12 minūtes un 47 sekundes, 39 sekundes spēlējot vairākumā. Viņa kontā divi metieni pa vārtiem, divi spēka paņēmieni un +/- rādītājs -1.

Marks Stouns guva uzvaras vārtus mača 16.minūtē, bet divi precīzi raidījumi spēlē padevās Aleksam Tačam.

"Sauso" spēli viesu vārtos aizvadīja Marks Andrē Flerī, kurš atvairīja 24 metienus.

Ar 19 punktiem 22 mačos "Sharks" Rietumu grupā ieņem pēdējo - astoto vietu.

Kolumbusas "Blue Jackets", kurai savainojuma dēļ aizvien nevar palīdzēt vārtsargs Elvis Merzļikins, viesos ar 0:5 (0:2, 0:1, 0:2) atzina Dalasas "Stars" pārākumu, kas pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Uzvarētāju labā divi rezultativitātes punkti Rūpam Hincam, bet uzvaras vārtus jau trešās minūtes vidū guva Džeisons Dikinsons.

Savu pirmo "sauso" spēli līgā aizvadīja mājinieku vārtsargs Džeiks Otindžers, kurš atvairīja 21 metienu.

"Blue Jackets" vārtos soms Jonass Korpisalo atvairīja 18 no 22 metieniem, kamēr viņu nomainījušais tautietis Veini Vehvilainens tika galā ar trim no četriem metieniem.

Centrālajā divīzijā "Blue Jackets" ar 25 punktiem 26 spēlēs ieņem piekto vietu.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.