Hārtlijs ieved "Avangard" komandu Gagarina kausa izcīņas otrajā kārtā

Bobs Hārtlijs (centrā)
Bobs Hārtlijs (centrā) Foto: hawk.ru

Latvijas hokeja izlases galvenā trenera Boba Hārtlija vadītā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Omskas "Avangard" trešdien izslēgšanas turnīra piektajā spēlē savā laukumā izcīnīja uzvaru pēc atspēlēšanās no vienu vārtu deficīta un iekļuva nākamajā kārtā.

"Avangard" mājās ar 3:1 (0:1, 3:0, 0:0) uzvarēja Jekaterinburgas "Avtomobilist" un sērijā līdz četrām uzvarām uzvarēja ar 4-1.

Sestajā minūtē vairākumā krievu leģenda Pāvels Dacjuks vairākumā izvirzīja viesus vadībā, taču "Avangard" atbildēja ar trim "goliem" otrajā periodā, iekļūstot Gagarina kausa otrajā kārtā.

Uzvaras vārti 32.minūtē Jirži Sekāča kontā, bet 22.minūtē Sergejs Tolčinskis vairākumā bija rezultātu izlīdzinājis. Pēdējos vārtus sērijā 36.minūtē iemeta Aleksejs Bereglazovs.

Igors Bobkovs mājinieku vārtos atvairīja 22 pretinieku metienus.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu grupās. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīja pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļuva Gagarina kausa izcīņā.