Mācītājs ASV izsauc interneta sašutumu pēc komentāriem par sievām, kuras "palaižas"

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Mateus Campos Felipe/Unsplash

Ar skandālu no savas draudzes atstādināts kāds mācītājs Misūri štatā ASV, kurš sprediķa laikā ir kauninājis "sievas, kuras ļauj sev palaisties" un minējis bijušo ASV pirmo lēdiju Melāniju Trampu kā sievietes skaistuma etalonu, vēsta ziņu aģentūra AP.

Internetā bēdīgo slavu ieguvušais video atklāj, kā mācītājs Stjuarts Alens Klārks uzstājas baptistu draudzes priekšā un ir izpelnījies kritiku par seksistisko pieeju kristīgajai vēstij.

Video redzams, kā mācītājs norāj sievas, kuras pēc laulībām ir pieņēmušās svarā, norādot, ka sievām būtu "jāizskatās labi savu vīru dēļ" un minot, ka "ir svarīgi, lai jūs vīriem šķistu seksīgas".

Viņš tāpat nosaucis Melāniju Trampu par "izcilāko trofeju", piebilstot, ka vairums sieviešu nevar tuvoties "trofejas" līmenim, taču var izskatīties vismaz kā "atzinības raksts".

Baznīcas mājaslapā norādīts, ka Klārks no 2. marta ir atstādināts no pienākumu veikšanas un pašlaik saņem profesionālu psiholoģisko palīdzību. Vietējo baptistu draudžu asociācija ir izteikusi nosodījumu mācītāja izteikumiem, bilstot, ka "katra sieviete ir radīta pēc Dieva līdzības un ir pelnījusi novērtējumu šī paša iemesla dēļ".

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!