VIDEO ⟩ "Blue Jackets" bez Merzļikina zaudē "bullīšos"

Jonass Korpisalo
Jonass Korpisalo Foto: AP/ Scanpix

Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Kolumbusas "Blue Jackets", kuras rezervē palika Elvis Merzļikins, svētdien piedzīvoja neveiksmi pēcspēles soda metienu sērijā.

"Blue Jackets" mājās ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 0:1) "bullīšos" zaudēja Dalasas "Stars".

Merzļikina konkurents Jonass Korpisalo šajā mačā atvairīja 34 no 35 metieniem, tverot 97,1% raidījumu.

Dienu iepriekš Merzļikins šo pašu klubu duelī "Blue Jackets" aizveda līdz uzvarai papildlaikā (4:3). Merzļikins atvairīja 27 no 30 pretinieku mestajām ripām.

Vienīgos Kolumbusas komandas vārtus pamatlaikā svētdien guva Zeks Verenskis, kurš izcēlās trešā perioda septītajā minūtē. Iepriekš pirmās trešdaļas 15.minūtē "Stars" vadībā izvirzīja Džo Pavelskis.

Uzvaru nesošo "bullīti" trešajā metienu sērijā realizēja Aleksandrs Radulovs.

Tikmēr Kanādā Otavas "Senators" savā laukumā ar 4:3 (2:1, 2:0, 0:2) uzvarēja Toronto "Maple Leafs".

Uzvaru ar diviem vārtiem kaldināja Dreiks Batersons, bet 1+1 nopelnīja Breidijs Tkačuks. Toronto vienībā divi "goli" Zekam Heimanam, tikpat rezultatīvas piespēles iekrāja Morgans Railijs, kamēr vārtus un rezultatīvu piespēli nopelnīja Džons Tavaress.

Toronto komanda zaudējusi piecas no pēdējām sešām spēlēm.

Citviet Kolorādo "Avalanche" mājās ar 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) pārspēja Losandželosas "Kings" un svinēja jau trešo panākumu pēc kārtas.

Nazems Kadri un Andrē Burakovskis izcēlās ar 1+1, bet Dens Renufs divreiz rezultatīvi piespēlēja. Vienīgos "Kings" vārtus trešā perioda septītajā minūtē guva Kērtiss Makdermids.

Tikmēr Detroitas "Red Wings" savā laukumā ar 1:2 (0:0, 0:1, 1:1) piekāpās Karolīnas "Hurricanes", kas izcīnījusi jau astoņas uzvaras pēc kārtas. Karolīnas komandā vārtus guva Dagijs Hamiltons un Nino Nīderreiters, bet Detroitas komandā precīzi meta Entonijs Manta.

Citā spēlē Ņūdžersijas "Devils" mājās ar 2:3 (1:2, 1:0, 0:0, 0:0, 1:2) zaudēja Ņujorkas "Islanders", kas uzvaru svinējusi pēdējās deviņās cīņās. Vārtus uzvarētāju labā guva Kīfers Belovs un Broks Nelsons, bet otrā laukuma pusē izcēlās Janne Kokanens un Jegors Šarangovičs.

Olivers Valstrēms ceturtajā metienu sērijā nodrošināja "Islanders" uzvaru. "Islanders" pēdējās 12 spēlēs spējusi izcīnīt vismaz vienu punktu.

Visbeidzot Minesotas "Wild" mājās ar 4:1 (0:1, 1:0, 3:0) pārspēja Arizonas "Coyotes", svinot jau ceturto panākumu pēc kārtas. Kevins Fiala uzvarētāju labā guva vārtus un reizi rezultatīvi piespēlēja, bet divas piespēles nopelnīja Zeks Parizē. Vienīgos Arizonas vienības vārtus iemeta Fils Kesels.

Ierasti NHL regulārajā čempionātā komandas katra aizvada pa 82 mačiem, taču šajā sezonā līdz 8.maijam vienības katra izspēlēs 56 dueļus.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!