Ansis Klintsons īsi pēc apsūdzībām par interešu konfliktu atbrīvots no "Preses kluba" vadītāja amata

Ansis Klintsons

FOTO: publicitātes

TV personība Ansis Klintsons vairs nevadīs kanāla "RīgaTV 24" ikvakara raidījumu "Preses klubs", liecina sociālajos tīklos publiskotā informācija. 

"Viens no "RīgaTV 24" raidījuma "Preses klubs" vadītājiem Ansis Klintsons pēc savstarpējas vienošanās ar televīzijas vadību pamet "Preses kluba" vadītāja vietu.

Ansis Klintsons joprojām būs viens no "RīgaTV 24" komandas un turpinās darboties citos projektos.

"Atceros - pirmajā mūsu sarunā es piedāvāju Ansim izkāpt no laika ziņu vadīšanas rutīnas un izmēģināt ko jaunu. Ansis sāka ar "Preses klubu", kļuva par mūsu televīzijas aizkadra balsi, startēja kā vadītājs arī citos "RīgaTv 24" projektos. Visi citi projekti turpināsies un, visticamāk, būs arī jauni. Un, protams, gribam pateikt paldies Ansim par laiku un enerģiju, ko viņš ieguldīja vienā no "RīgaTV 24" programmas senākajiem un skatītāju iemīļotākajiem raidījumiem - Preses klubā," vēstīja "RīgaTV" 24 direktors Klāvs Kalniņš.

Ansis Klintsons "Preses kluba" komandai pievienojās pirms diviem gadiem, kad, kļuva par otru šī ikdienas diskusiju raidījuma vadītāju, strādājot tandēmā ar raidījuma ilggadējo vadītāju Aivi Ceriņu. Pagaidām raidījumu ik darbdienas vakaru turpinās vadīt Aivis Ceriņš," teikts ierakstā.

Par šādu lēmumu tiek ziņots dienu pēc tam, kad politiķis Artuss Kaimiņš sociālajos tīklos norādīja, ka Klintsons ir deputāta palīgs Saeimas deputātei Ivetai Benhenai-Bēkenai, kura mēdz viesoties raidījumā. Sašutumu par to pauda arī daudzi citi sociālo tīklu lietotāji

un pat Nacionālās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) locekle Ieva Kalderauska, rakstot: "Manuprāt, nav pieņemami. Cerams, "RīgaTV 24" šo izvērtēs."

1

"

.