Kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks triumfē sacensībās Vācijā

Miks Zvejnieks.
Miks Zvejnieks. Foto: facebook.com

Latvijas kalnu slēpotājs Miks Zvejnieks sestdien Vācijā izcīnīja uzvaru Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) sacensībās slalomā.

Latvijas sportists divu nobraucienu summā finišēja ar laiku viena minūte un 28,34 sekundes, kas viņam ļāva sasniegt šīs sezonas labāko rezultātu FIS punktos - 32,06.

Otrās vietas ieguvējs no Šveices Dario Boišlens latvietim zaudēja 0,28 sekundes, bet bronzas medaļnieks Makss van Rosums no Nīderlandes zaudēja 0,86 sekundes.

Iepriekš šajā sezonā Zvejnieks sacensībās Zagrebā izcīnīja 35,22 FIS punktus, kas viņam līdz šim bija labākais sniegums.

Slaloma sacensībās sestdien startēja arī Zaks Gedra, bet Latvijas sportists pirmajā braucienā nesasniedza finišu.

Sestdien slalomā pie rezultāta tika 32 sportisti, bet vēl 30 nesasniedza finišu.

Svētdien paredzētas vēl vienas slaloma sacensības.

Sieviešu konkurencē Latvija nebija pārstāvēta.