Evelīnas Pārkeres ceļojums uz Tenerifi raisa asas diskusijas un nosodījumu. Iesaistās arī citi influenceri

Influencere Evelīna Pārkere pavasari sagaidījusi Tenerifē, liecina viņas publiskotā informācija sociālajos tīklos. 

Pārkere dalījusies ar vairākiem foto vietnē "Instagram" izraisot gan sajūsmu vētru, gan negatīvu reakciju viņas sekotāju vidū.

Kamēr daudzi steidza apbrīnot Pārkeres izskatu un skaistos foto, citi nosodīja influenceri par ceļošanu pandēmijas laikā. 

Komentāros aizstāvēt Pārkeri metās influencere Agnija Grigule, rakstot: "Ak dievs, latvieši ir tik greizsirdīgi!" 

4

Komentāram pievienojās arī blogere Diāna Kubasova: "It kā tie būtu jaunumi!"

Pēc tam Grigule gan piebilda, ka pati neatbalsta ceļošanu, tomēr pārmest to Evelīnai esot lieki, jo robežas ir vaļā, tādējādi viņa neko nepārkāpjot. 

Abām sievietēm vairāki cilvēki atbildes komentāros norādīja, ka tā esot nevis skaudība par Pārkeres ceļojumiem, bet gan uztraukums par epidemioloģisko situāciju Latvijā. Pēc tam šie komentāri pie ieraksta tika dzēsti.

Pati Pārkere, reaģējot uz negatīvo reakciju, "Instagram" īsajos stāstiņos dalījās ar kādu dziļdomīgu ierakstu, vēstot: "Iedomājaties, ka "Instagram" lapa ir kāda mājas. Ja tā ir publiska, jūs esat ieaicināti viņa mājās. Jums var nepatikt tas, kā viņš ir izdekorējis savas mājas, bet jūs vēlaties izturēties cieņpilni, jo jūs atrodaties kāda cita mājās, kurš dara lietas citādāk nekā jūs. Ja jums kaut kas nepatīk (..) - jūs vienmēr varat aiziet prom."

Kā zināms, ārlietu ministrija aicina neceļot bez būtiskas nepieciešamības. 

Tiesa, Pārkere nebūt nav vienīgā sabiedrībā pazīstama persona, kura ceļo pandēmijas laikā - iepriekš ceļojumos devusies arī baņķiera Oļega Fiļa mīļotā sieviete Kristīne Jelinska, fitnesa skaistule Juta Valdmane, un citi.