Pk, 7.10.2022.

Tramps veidos savu sociālo mediju platformu

LETA
Tramps veidos savu sociālo mediju platformu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps.
Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps. Foto: Raedle/AFP

ASV prezidents Donalds Tramps plāno drīzumā atgriezties sociālajos medijos, izmantojot pats savu platformu, svētdien telekanālam "Fox News" sacīja Trampa bijušais padomnieks Džeisons Millers.

"Man šķiet, ka mēs redzēsim prezidenta Trampa atgriešanos sociālajos medijos, iespējams, divu trīs mēnešu laikā," viņš pieļāva.

"Tas šo spēli definēs pilnīgi no jauna, un visi gaidīs un vēros, lai redzētu, ko tieši prezidents dara, bet tā būs viņa paša platforma," sacīja Millers, kas līdzdarbojies abās Trampa prezidenta vēlēšanu kampaņās.

Trampa provokatīvie tvīti bija viena no viņa prezidentūras raksturīgākajām iezīmēm. Tviterī eksprezidentam bija 88 miljoni sekotāju, un tvītus viņš bieži izmantoja, lai peltu kritiķus un paziņotu par būtiskām izmaiņām politikā.

Tviteris nobloķēja Trampa kontu pēc tam kad viņš to bija izmantojis, lai mudinātu cilvēkus 6.janvārī piedalīties demonstrācijā Vašingtonā, kas vēlāk izvērsās par uzbrukumu ASV Kapitolijam.

Arī citas lielās tīmekļa platformās, ieskaitot "Facebook", "Instagram", "YouTube" un "Snapchat", Trampu nobloķējušas.

Kopš pārcelšanās no Vašingtonas uz savu rezidenci "Mar-a-Lago" Floridā Tramps pamatā dzīvojis, īpašu uzmanību nepievēršot, vien dažkārt nākot klajā ar paziņojumiem medijiem.

Tomēr Millers apliecināja, ka Tramps smagi strādā.

"Viņam "Mar-a-Lago" bijušas vairākas nopietnas tikšanās ar komandām, kas tur ierodas," sacīja Millers. "Tur bijuši vairāki uzņēmumi."

"Šī jaunā platforma būs liela, un visi viņu vēlas. Viņš piesaistīs miljonus un miljonus, desmitiem miljonu cilvēku šai jaunajai platformai," prognozēja padomnieks.

Tuvākas detaļas viņš nesniedza, vien norādīja, ka arī pats projektā būs iesaistīts.

Neraugoties uz sakāvi novembra vēlēšanās, Tramps Republikāņu partijā saglabā ietekmi un neizslēdz iespēju, ka varētu uz prezidenta amatu kandidēt trešo reizi 2024.gadā.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu